Pojawiły się plotki, że wielka diwa polskiej estrady ma wrócić do jury „The Voice of Poland”! Choć Edyta Górniak stwierdziła, że nie myśli już o udziale w takich programach to magazyn Flesz przekonuje, że gwiazda zasiądzie w 11. edycji talent show.

Do tej pory Edyta Górniak brała udział jako juror i trener aż w trzech edycjach hitowego show TVP2, który na antenie stacji funkcjonuje od wielu lat. Ponieważ kolejna edycja „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami, a w kolejnym sezonie show nie zobaczymy już najpewniej Margaret, magazyn „Flesz” przekonuje, że zasadniczo jedyną kandydatką do roli jurorki pozostaje Edyta Górniak.

Nic w tym dziwnego, w końcu skład trenerski „The Voice” to najważniejszy element programu. To właśnie członkowie jury decydują w trakcie Przesłuchań w Ciemno, kto znajdzie się w kolejnym etapie, oni wraz z innymi nauczycielami szkolą później przyszły gwiazdy. Edyta Górniak była ceniona specjalistką i są duże szanse, że znów zobaczymy ją na czerwonym fotelu jurorki.

źródło: YouTube

Edyta Górniak wróci do „The Voice of Poland”? Magazyn Flesz nie ma wątpliwości

Jak cytuje za Fleszem Radio Zet, producenci show widzą w Edycie Górniak materiał na jurorkę. 47-letnia wokalistka miałaby zastąpić Margaret. Według magazynu Flesz odcinki do nowego sezonu „The Voice” mają zostać nagrane już w pod koniec lipca, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa.

Warto rpzypomnieć, że Edyta Górniak była trenerką i jurorką „The Voice” w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Pod jej opieką śpiewali m.in. Olga Jankowska, Jerzy Gzesznik czy Ana Andrzejewska.

Sukces Roxie Węgiel jest również w części udziałem Edyty Górniak, gdyż młoda wokalistka znalazła się w drużynie diwy w trakcie „The Voice Kids”. Pomogła jej dotrzeć do finału show i zdobyć pierwsze miejsce!

Polecamy również: EDYTA GÓRNIAK SPOTKAŁA SIĘ Z MILEY CYRUS. "BYŁAM BARDZO UGOSZCZONA". CZY PIOSENKARKI NAGRAJĄ COŚ RAZEM

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY