Portal "Viva" przypomniał o wczorajszych 44 urodzinach Agnieszki Chylińskiej. Ta niezwykła artystka budzi kontrowersje nie tylko oryginalną stylizacją, ale też ostrym vocalem i żywiołowym sposobem bycia. Na jej koncie na Facebooku można zobaczyć, jak wspaniały kontakt ma ze swoimi dziećmi.

Odważnie eksperymentuje z wizerunkiem

Na polskiej scenie muzycznej działa od ponad trzydziestu lat i wciąż nie przestaje zadziwiać. Jeden z najbardziej znanych utworów, jaki wykonywała - "Kiedy powiem sobie dość", śpiewały setki nastolatek od 1996 roku. Słowa do hitu zespołu O.N.A., w którym Agnieszka Chylińska była wokalistką, napisała osobiście.

YT

Widzieliśmy ją już rudowłosą, blond stateczną, z dredami i irokezem. Najnowsza jej stylizacja zachwyca fanów, którzy mogą ją oglądać cyklicznie na Facebooku podczas odczytu książki jej autorstwa.


Facebook/Agnieszka Chylińska

Jej ogromny dystans do siebie, oraz wyobraźnia i poczucie humoru sprawiają, że każde z tych nagrań ogląda się do ostatniej sekundy.

Na swoim koncie na Instagramie natomiast, opublikowała wczoraj - 23 maja - post, w którym umieściła swoje zdjęcie z dzieciństwa, podpisane życzeniami dla fanów z okazji jej urodzin.

Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich🤣 Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga❤️

Nam pozostaje życzyć Agnieszce zdrowia i spełnienia marzeń. Czego Ty chcesz życzyć Agnieszce Chylińskiej?

Kontrowersyjne przypuszczenia: Po komarach nie ma praktycznie śladu. Czyżby zniknęły z powodu koronawirusa

O tym też pisaliśmy: Za kilka miesięcy pojawi się problem z dostępnością jajek w sprzedaży. Specjaliści ostrzegają, powód jest zaskakujący