Dziś, przez pandemię znacznie ograniczone są kontakty międzyludzkie, a przez zakaz zgromadzeń większość artystów nie ma szans na tradycyjny sposób spotkań z fanami. Zamknięci w domach, ograniczeni w zasadzie wyłącznie do Internetu miewają czasami dziwne pomysły.

Ofiarą własnego rozkojarzenia i naprawdę kompromitującej wpadki, która znalazła się na Instagramie jest gwiazda disco polo, Królowa Disco. Co zrobiła?

źródło: Instagram

Potężna wpadka wielkiej gwiazdy disco polo. Co zrobiła znana wokalistka, czym rozśmieszyła rzesze swoich fanów?

O wizerunkową wpadkę naprawdę nietrudno i przekonała się o tym niedawno jedna z największych gwiazd disco polo. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak jej relacja live w mediach społecznościowych z domowej toalety jest zwyczajnie oburzająca!

Niestety, obecna sytuacja związana z epidemia koronawirusa wymusza na większości artystów kontakty z fanami wyłącznie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że w tym roku sezon koncertowy w ogóle się nie rozpocznie, co oznacza ogromne straty nie tylko finansowe dla muzyków i zespołów muzycznych, ale i niemożność kontaktu z fanami. Szczególnie cierpią na tym gwiazdy disco polo, na których występy przychodzą tłumy ludzi.

Właśnie dlatego gwiazda disco polo, Królowa Disco jest ostatnio bardzo aktywna na Instagramie, gdzie możemy towarzyszyć jej w zmaganiach z codziennością. Artystka podzieliła się niedawno na InstaStories relacją z… toalety.

Spokojnie, nie to mamy na myśli.Jak informuje Pikio.pl, Królowa Disco pokazała, jak samodzielnie sprząta domowe sanitariaty, jednak nieopatrznie postawiła filiżankę z kawą na desce sedesowej. Pomijając kompletny brak wyczucia higieny to po kilku sekundach przypadkiem straciła naczynie z napojem, robiąc jeszcze większy bałagan niż przed porządkami.

Ostatnio Ilona Świąder – bo tak brzmią prawdziwe dane Królowej Disco – pochwaliła się też, że wyprała przypadkiem ładowarkę do szczoteczki elektrycznej. Taka pomyłka raczej nie zdarza się często. Co może być przyczyną takiego roztargnienia?

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL

Portal Życie pisał również o… ŻONA DANIELA MARTYNIUKA ZŁOŻY POZEW O ROZWÓD? "EWELINA MA DOŚĆ"