Małgorzata Ostrowska-Królikowska przechodzi obecnie trudny okres. Niedawno, w lutym tego roku, pożegnała męża. Paweł Królikowski zmarł po wieloletnich zmaganiach z chorobą neurologiczną.

Wdowa ma wsparcie w swoich dzieciach – a ona i Paweł Królikowski doczekali się ich pięciorga. To właśnie najbliżsi są jej największą radością.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o życiu bez męża

Wdowa po Pawle Królikowskim wciąż nie w pełni pozbierała się po śmierci swojego męża. Jako najbliższa aktorowi osoba mocno ją przeżyła – nie spodziewała się, że tak szybko będzie musiała pożegnać swojego ukochanego, z którym dzieliła życie przez 30 lat.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znajduje wsparcie w najbliższych. Dzieci są z nią, gdy tego potrzebuje, może na nie liczyć.

Niedawno w mediach pokazano program „Neurochirurg”, w którym udział wziął prof. Mirosław Ząbek. TVN wyemitował nawet nagranie z fragmentu operacji Pawła Królikowskiego.

Popularny aktor cierpiał na nowotwór złośliwy mózgu. Operowano go w stanie całkiem przytomnym – wszystko po to, by Paweł Królikowski nie stracił mowy.

Redakcja Pomponika zwraca uwagę na wypowiedzi wdowy po zmarłym aktorze, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, oraz jego syna, Antoniego Królikowskiego.

„U nas jest pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jest nas tu dużo. Tych dzieciaków. Są zwierzęta, psy” – opowiadał Antek. Dodał także, że ich rodzina jest ze sobą blisko i to daje im nadzieję na kolejne dni.

„Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno” – opowiadała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która, jak ujawniła, jest bardzo dumna z Antka.

Teraz, gdy Pawła Królikowskiego nie ma wśród nas, to właśnie najstarszy syn aktorskiej pary stał się głową rodziny. Domownicy dają sobie nawzajem ogromne wsparcie.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA KIDAWA-BŁOŃSKA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. PO OSTATNICH WYDARZENIACH REALIZUJE PASJĘ W OTOCZENIU EKSKLUZYWNYCH SAMOCHODÓW

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK JEST GOTOWA NA POWRÓT TVN? JAKIE PLANY ZAWODOWE MA POPULARNA PREZENTERKA

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF CUGOWSKI SZCZERZE O SWOIM STANIE ZDROWIA. „W MOIM PRZYPADKU ODLEGŁE PLANOWANIE JEST DOSYĆ ŚMIESZNE”. CO MU DOLEGA