Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Sprawą tajemniczego wypadku żyła cała Polska. Wszyscy obserwują także dalsze poczynania popularnej prezenterki, gdyż powrót do normalności nie jest dla niej taki łatwy.

Jednak Agnieszka Woźniak-Starak to silna kobieta. Powoli zaczyna odnajdywać się w swoich dotychczasowych rolach, wraca do pełnienia swoich obowiązków, pokazuje się fotoreporterom i zaczyna coraz więcej publikować w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji?

Przed tragiczną śmiercią męża Agnieszka Woźniak-Starak pracowała dla stacji TVN. Chwilę po wypadku zdecydowała się zerwać tę współpracę, by dać sobie czas na powrót do normalności.

Na początku popularna prezenterka zdecydowała się na powrót do radia – od marca z powrotem pracuje dla newonce.radio, ma tam własną audycję – „Life Balance”. Raz w tygodniu gości w radiu inne gwiazdy.

Tymczasem teraz Małgorzata Ohme, jedna z koleżanek Agnieszki Woźniak-Starak, wyjawia nowe informacje na temat powrotu prezenterki do telewizji.

„Ona jest zwierzęciem telewizyjnym. Wydaje mi się, że tak samo, jak telewizja kocha ją, tak ona kocha telewizję. Nie wyobrażam sobie telewizji bez Agnieszki, szczerze mówiąc (...) Czy wróci do TVN 7, czy głównej stacji, bo tam też na pewno na nią czekają, to wszędzie są drzwi dla niej otwarte” – mówiła.

Jak podaje Pomponik, swego czasu mówiło się, że już jesienią Agnieszka Woźniak-Starak wznowi współpracę z TVN i zostanie prowadzącą „Dzień Dobry TVN”, jednak Małgorzata Ohme uważa, że to raczej nierealne, gdyż jest jeszcze zbyt wcześnie.

Przypomnij sobie o… CZAS TYKA. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NIEDŁUGO URODZI DZIECKO. JAK SIĘ Z TYM CZUJE

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA KIDAWA-BŁOŃSKA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. PO OSTATNICH WYDARZENIACH REALIZUJE PASJĘ W OTOCZENIU EKSKLUZYWNYCH SAMOCHODÓW

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF CUGOWSKI SZCZERZE O SWOIM STANIE ZDROWIA. „W MOIM PRZYPADKU ODLEGŁE PLANOWANIE JEST DOSYĆ ŚMIESZNE”. CO MU DOLEGA