Jak podaje „Super Express”, Krystian jest mniej znany niż jego starszy brat Mariusz Pudzianowski, choć wielu może kojarzyć go jako artystę disco polo. Wraz ze swoim zespołem Pudzian Band zagrzewał do walki Mariusza przed walkami w KSW utworem „Dawaj na ring”. To jednak nie wszystko.

Nie tylko muzyka

Krystian nie koncentrował się wyłącznie na muzyce. Był kulturysta, ma również za sobą debiut w MMA. W czerwcu ubiegłego roku zwyciężył w pojedynku federacji FFF z Radosławem Słodkiewiczem. Walka miała miejsce w Zielonej Górze.

38-letni Krystian z FFF miał zawartą umowę tylko na jedną walkę. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała jego plany. „Nie jestem w stanie wskazać terminu, bo rozmawiamy wspólnie z managerką z dwoma, trzema organizacjami. Gdyby nie było tej pandemii, to mógłbym dzisiaj powiedzieć kiedy będę walczył” – czytamy na łamach „mmanews.pl”

Teraz będzie musiał sprawdzić się w zupełnie nowej dla niego roli. Krystian wspólnie ze swoją narzeczoną Paulą Hanną Pecurą, oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Pudzianowski pochwalił się swoją ukochaną na Facebooku. Wspólnemu zdjęciu zakochanych towarzyszy opis: „Niedzielny spacerek. Już za chwile będzie nas więcej. Czekamy”.

Niedzielny spacerek 😃Już za chwile będzie nas więcej ❤️Czekamy 🤫

Gepostet von Krystian Pudzianowski am Sonntag, 10. Mai 2020

Jak myślicie, jak młodszy z Pudzianów poradzi sobie jako tata?

To też może cię zainteresować: Fani martwią się o Agnieszkę Chylińską. Gwiazda przechodzi trudny czas, co się dzieje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wpadka Kingi Rusin przed tysiącami fanów, „Co teraz się robi?”. Nieplanowana transmisja live ujrzała światło dzienne