Seweryn Nowak to uczestnik 6. Edycji programu ,,Rolnik szuka żony”. Jego historia poruszyła widzów. 28 latek stracił rodziców i sam prowadzi gospodarstwo, do którego zaprosił trzy uczestniczki. Programowe, miłosne perypetie Seweryna, wzbudzały wiele kontrowersji. Ostatecznie mężczyzna wybrał Marlenę. Niestety związek pary nie przetrwał. Seweryn związał się z inną.

Seweryn związał się z… Magdą?

Jak podają media, konto w mediach społecznościowych Seweryna jakiś czas temu zniknęło. Co więcej, z insta gramowe go profilu jego dziewczyny Magdy, zniknęły wspólne zdjęcia pary. Czy oznacza to, że Seweryn i Magda rozstali się? Niekoniecznie…

Jak się okazuje internauci potrafią być świetnymi detektywami. Śledzą oni profile w mediach społecznościowych swoich ulubieńców i na podstawie zamieszczonych przez nich zdjęć, relacji itd. potrafią wysuwać interesujące wnioski.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" fot. Party.pl
Seweryn z "Rolnik szuka żony" fot. Party.pl
Seweryn z "Rolnik szuka żony" fot. Party.pl

Kiedy jakiś czas temu z Internetu zniknęły wszystkie zdjęcia pary, zaniepokojeni internauci obawiali się, że Seweryn po raz kolejny poniósł miłosne fiasko. Po tylu przygodach w programie, Seweryn nareszcie odnalazł miłość życia – Magdę, nic wiec dziwnego, z internauci obawiali się o jego szczęście.

Na szczęście okazało się, że przypuszczenia internautów są błędne. W niedzielne popołudnie Magda zamieściła na swoim instagramie post który podpisała następująco:

"A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny. Niezmiennie, fotograf ten sam - Pan S."

Wszystko wskazuje na to, że Seweryn po prostu postanowił zrobić sobie krótką przerwę od mediów społecznościowych, a w życiu pary wszystko układa się idealnie.

Zobacz także: NAJBARDZIEJ KULTOWE SERIALE Z OKRESU PRL. ZNALI JE WSZYSCY POLACY. CZY PAMIĘTASZ TE PRODUKCJE

Może zainteresuje Cię to: KTO PAMIĘTA FILMY BAREI, RĘKA DO GÓRY. Z OKAZJI URODZIN PRZYPOMINAMY JEGO KULTOWE DZIEŁA