Eva Minge jest projektantką mody uznawaną i cenioną nie tylko na arenie polskiej, ale również międzynarodowej. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 120 tysięcy osób.

Celebrytka lubi dzielić się z fanami swoimi opiniami na różne tematy – cechuje ją duża odwaga, więc porusza również niewygodne dla innych kwestie. Otwarcie mówi o swoich prywatnych sprawach, nie stroni także od komentarzy na temat polityki. Prywatnie Eva Minge jest matką dwóch synów.

Eva Minge pokazała zdjęcie z młodości

Eva Minge lubi, gdy jest o niej głośno. Udowodniła to już wielokrotnie. Znana projektantka wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów.

View this post on Instagram

Cały świat próbuje udowodnić ,ze najważniejszy jest mózg . Inteligencja jest uznawana za najwyższa wartość, która w parze z pracowitością mają zagwarantować sukces i spełnienie wszelkich marzeń. I generalnie tak się dzieje . Ludzie o dużym intelektualnym potencjale ,zwłaszcza ci którzy go szlifują i rozwijają przez naukę i ciężką pracę dochodzą do swoich celów . Bywa, ze cele te są niezwykle spektakularne ale mało widoczne medialnie . Tak medialnie . Media są potężnym nośnikiem ,który kreuje rzeczywistość . Kreuje, bo rzadko odbija fakty. I media przez ostatnie lata wykreowały nowy symbol wartości i idącego za nim sukcesu . Człowiek piękny w ramach nowego piękna, obowiązującego w wirtualnej rzeczywistości ,otoczony luksusem nieosiągalnym dla większości ludzi, wygięty na jachcie ,wysiadający z super fury i trzymający w ręku najnowszy top gadżet . Czy pod tą powłoką jest jakakolwiek inna wartość , czy zapracował na ten gadżet sam...rozumem, czy może jest jednym wielkim banerem reklamowym ? I jeżeli ten baner powstał na skutek dobrej roboty , popularności zdobytej inteligencją w towarzystwie konsekwentnej roboty i pasji ...brawo ! Warto wrzucać swoje produkty w ramiona synonimu prawdziwego sukcesu wartego naśladowania . Sama popularność z różnych dziwnych powodów ,w tym przemijającej urody i sponsorów jest słaba. Uroda może być cudownym dodatkiem do człowieka ale dzisiaj każdy przy pomocy filtrów ,w wirtualnym świecie może być piękny. Wiem z autopsji 😂, tak bawię się filtrami i nic w tym złego . Nie boje się zupełnie upływającego czasu, nie popadam w depresje, że tak szybko mija, bo nie ma żadnego wpływu na to co mam w środku , co pozwala mi budować swój świat i swoje marzenia. Czas może być sprzymierzeńcem tylko rozumu . W młodym wieku nie rozumiemy tego , bo starość wydaje się abstrakcją. Ta abstrakcja nadchodzi szybciej niż myślimy...i jest bardzo przyjemna o ile rozumiemy jej wartość. Gdyby tak idolami młodzieży mogli stać się ludzie wymiernej potęgi rozumu , naukowcy....ludzie ,którzy swoim rozumem dokonali trwałych ,dobrych zmian w naszym świecie ,polepszyli wymiernie nasze życie , niekoniecznie szerokością obcasa. Świat potrzebuje prawdziwych idoli.

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

52-letnia obecnie projektantka mody twierdzi, że nigdy nie przeszła żadnej operacji plastycznej, zaś to, jak mocno się zmieniła, jest wynikiem „wrodzonego niedorozwoju wątroby”, który doskwiera jej od urodzenia.

Czasami twarz Minge staje się opuchnięta, gdyż zbiera się w niej limfa. Projektantka podkreśla, że z tego powodu była wyśmiewana jeszcze w liceum.

Postanowiła pokazać fanom, jak wyglądała w szkolnych czasach, gdy jeszcze nie była rozpoznawalna. Zdjęcie ukazuje, jak piękna była jeszcze za czasów liceum.

View this post on Instagram

Dobre, bo dobre, dobre bo polskie . Kiedy postanowiłam odnowić moj uśmiech, który był przez całe moje życie orężem i raptem zbladł a ja przestałam się szeroko i szczerze uśmiechać, postanowiłam go odnowić . Rozpatrywałam różne kliniki, w tym w Szwajcarii i Italii. Miałam jednak wiele informacji, ze w Polsce posiadamy doskonałych fachowców i to z różnych stron świata do nas przylatują pacjenci . Jakość podobna lub wyższa a cena...polska 😉 . Tak szukając trafiłam z polecenia do @warsaw_dental_center gdzie przeszłam wpierw pełna diagnozę sytuacji a później otrzymałam plan konsekwentnego leczenia, które etapami miało doprowadzić mnie do powrotu szczęścia zobrazowanego, bo czym jest szczęśliwy człowiek kiedy nie może uzewnętrznić szeroko emocji ? Wiem, wiem nie każdego stać ale pamiętajcie, ze wszystko zależy od stopnia zaniedbania czy tez zniszczenia. Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym są gwarancja, ze nie trzeba później w konsekwencji drogiego remontu. Czasem wystarczy dbać i poruszać się w prostych czynnościach stomatologicznych aby mieć piękny i zdrowy uśmiech. Polecam z całego serca i z powodu doświadczenia własnego . Cudowny zespół , fantastyczne warunki na światowym poziomie i perfekcja medyczna . Sprzęt najwyższej jakości i wszelkie udogodnienia włącznie z tomografem na miejscu . @dr_kuprys @ulaleonczak dziękuje i nominuje A❤️EPOLSKA !!! #avepolska

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

„Liceum i jakieś 80 kg wagi. Byłam jak Jagienka z 'Krzyżaków'. Mogłam gnieść orzechy pośladkami. A patrząc na dzisiejsze kanony i moją ówczesna budowę, czyli stosunek talii do bioder, to wszystko się zgadzało” – pisze sama o sobie w opisie zdjęcia.

Eva Minge podkreśla, że kochała wtedy za duże ubrania, długie spódnice oraz swetry swojego taty – właśnie dlatego nie pokazała zdjęcia, na którym można byłoby podziwiać jej figurę, gdyż nie może takiego znaleźć.

Projektantka dodała, że zainteresowanie innymi, ciekawymi kulturami drzemie w niej od zawsze.

View this post on Instagram

Liceum i jakieś 80kg wagi . Byłam jak Jagienka z ”Krzyżaków „mogłam gnieść orzechy pośladkami 😂😂😂. A patrząc na dzisiejsze kanony i moją ówczesna budowę czyli stosunek talii do bioder ,to wszystko się zgadzało . Niestety jeszcze się nie dokopałam do zdjęć gdzie byłoby widać moją sylwetkę o ile takie istnieją bo kochałam obszerne ubrania ,swetry tacie podkradałam i długie spódnice w stylu cygańskim . Zawsze fascynowały mnie inne kultury , zdecydowanie barwniejsze w wyrazie jak Polska w latach komuny. Wszystko robiliśmy by nie poddać się unifikacji i pomimo wszechobecnych braków we wszystkim byliśmy bardziej twórczy i kolorowi . Odwagę jednak trzeba było mieć na prowincji być takim rajskim ptakiem . Tej odwagi uczyłam się od mamy i jej siostry ,która mieszkała w stolicy i była z tych niepokornych , wyzwolonych i pyskatych . Obie siostry były barwne każda na swój sposób bo jedna nie lubiła spodni a druga sukienek ale obie miały olej w głowie i odwagę wychować swoje jedyne ,wspólne siłą rzeczy dziecko na spory problem dla ówczesnej rzeczywistości . Dając przyzwolenie na walkę o swoje ukształtowały mnie na wielu płaszczyznach . Szkoda tylko ,ze zbliża się kolejny dzień matki bez nich a byłyby jeszcze i młode i piękne ,bo ten stan mieści się w środku człowieka . Obiecuje wrzucić jeszcze trochę zdjęć , w tym te drastyczne dla oczu tak lubiane przez media i hejterow . Pandemia i porządki w zapisanym na kliszy życiu po dwudziestu latach od niezaglądania do niego ....sentymentalnie . Dobrej niedzieli kochani ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Przypomnij sobie o… DZIEWCZYNKA PODESZŁA W SKLEPIE DO MĘŻCZYZNY I NAZWAŁA DO "STARYM". BŁYSKAWICZNA REAKCJA SENIORA WPRAWIŁA MATKĘ W OSŁUPIENIE

Jak informował portal Życie: POPULARNA PRZYPRAWA MOŻE MIEĆ BARDZO ZŁY WPŁYW NA LUDZKI ORGANIZM. ZAWIERA CZĄSTECZKI OŁOWIU

Portal Życie pisał również o… PAPIEŻ FRANCISZEK WSPOMINA JANA PAWŁA II Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY JEGO URODZIN. DUCHOWNY WYPOWIEDZIAŁ PIĘKNE SŁOWA