Katarzynie Dowbor znanej z programu "Nasz nowy dom" z pewnością musi być przykro z powodu ostatniego obrotu spraw. Jej syn, Maciej, którego wychowywała przez wiele lat zwymyślał ją publicznie.

Prowadzący popularne show "Twoja twarz brzmi znajomo" nazwał swoją matkę strasznym trollem i poinformował, że zablokował ją w mediach społecznościowych.

Kłótnia między członkami rodziny powstała z powodu intymnych zdjęć z dzieciństwa prezentera, jakie Katarzyna Dowbor wstawiała na Facebooku i Instagramie. Twierdzi on, że w ten sposób go kompromituje.

"Domówka u Dowborów" - nowy program Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej

Maciej Dowbor wraz ze swoją żoną, Joanną Koroniewską wpadli na wyjątkowy pomysł, aby w tych trudnych czasach pandemii stworzyć nowy program "Domówka u Dowborów". Małżonkowie przeprowadzają w nim wywiady ze znanymi osobami ze świata show-biznesu.

Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost

Jednym z ostatnich gości był Antek Królikowski. W pewnym momencie ich rozmowa zbiegła na zupełnie inne tory. Nagle Maciej Dowbor przypomniał sobie, że jego siostra obchodzi tego dnia urodziny.

Joanna Koroniewska skomentowała to dogryzając mężowi:

Jakbyś czytał mamy posty, to byś wiedział…

Prezenter publicznie zwyzywał swoją popularną mamę

Reakcja Macieja Dowbora na uwagę swojej żony zaskoczyła wszystkich widzów.

Zbanowałem ją. Zablokowałem, bo strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia
– wyznał wyraźnie zdenerwowany prezenter.

Antek Królikowski stwierdził, że to bardzo urocze i z wielką chęcią obejrzałby takie zdjęcia.

To upokarzające zdjęcia. To jest niefajne. Mogłaby ze mną to skonsultować!
– stwierdził oburzony Dowbor.

Jak wiadomo, od wielu lat nie ma zbyt łatwej relacji wraz ze swoją mamą, Katarzyną Dowbor. Wszystko dlatego, że gwiazdor nie wychowywał się w zbyt przykładnej rodzinie. Jego rodzice rozwiedli się, kiedy był jeszcze małym chłopcem.

Zobacz także: CÓRKA KATARZYNY DOWBOR SPRAWIŁA MAMIE OGROMNY POWÓD DO RADOŚCI. CO ZROBIŁA

Może zainteresuje Cię to: DOM, W KTÓRYM MIESZKAŁA PANI AGNIESZKA BYŁ RUINĄ. Z POMOCĄ PRZYSZŁA NIEZAWODNA KATARZYNA DOWBOR

Portal "Życie" poleca: JOANNA KRUPA MA MUZYKALNĄ CÓRECZKĘ. ASHA-LEIGH MA ZADATKI NA TANCERKĘ, NOWE NAGRANIE PODBIŁO INTERNET