Pewna kobieta nigdy nie przypuszczała, że może otrzymać od swojego męża taką wiadomość. Tymczasem okazało się, że wymienia się z kolegą SMS-ami, których treść powaliła ją na kolana.

Kiedy zobaczyła jeden z nich od razu zrozumiała, dlaczego jej partner zachowuje się inaczej niż wcześniej. Była bardzo zaskoczona. To wywróciło jej życie do góry nogami.

Mąż przez pomyłkę wysłał SMS-a do swojej żony

Wielokrotnie zdarzały się różne sytuacje, w których okazywało się, że SMS-y mogą przysporzyć nie lada problemów. Częstym zjawiskiem są różnego rodzaju oszustwa mające na celu wyłudzenie lub kradzież pieniędzy.

Tym razem w związku z wysłaniem wiadomości problem miał pewien mąż. Nie spodziewał się, że przypadkowo wyśle SMS-a do swojej żony zamiast kolegi. Ta z niedowierzaniem odczytała go i od razu zrozumiała, co się stało.

Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Interia
Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Interia
Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Interia

29-letnia kobieta była od mężatką od 3 lat. Małżonkowie bardzo się kochali i nie szczędzili sobie nawzajem czułości. W ostatnim czasie doczekało się nawet swojego pierwszego dziecka.

Niestety po narodzinach malucha w ich relacji pojawił się chłód i obojętność. Kobieta zaczęła mieć wiele obaw. Wszystko wyszło na jaw, kiedy otrzymała SMS-a od męża.

Kobieta już wcześniej miała pewne obawy

Świeżo upieczono mama od pewnego czasu miała obawy.

Dostrzegam, że mój mąż inaczej traktuje mnie po tym, jak urodziłam synka. Nie ma już miłych niespodzianek, całodziennych wycieczek, pełnych uczuć SMS-ów. Nie chciał już podsycać ognia naszej miłości. Może to moja wina, bo przez ciążę za bardzo przybrałam na wadze? Chciałam wierzyć, że nie. W końcu dalej o siebie dbałam. Przytyłam oczywiście trochę, ale tuż po ciąży starałam się zrzucić dodatkowe kilogramy
- opowiadała.

Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Alteia
Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Alteia
Mąż wysłał przypadkowo SMS do swojej żony zamiast kolegi, źródło: Alteia

Bardzo szybko okazało się, że obawy kobiety były w pełni słuszne. Jej mąż twierdził, że ma nadwagę i wyraźnie podkreślał to w wiadomości do kolegi. Nie da się ukryć, że nikt nie chciałby przeczytać tak przykrego SMS-a.

Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to co te młodsze
- napisał mężczyzna.

Wiadomość, którą otrzymała kobieta złamała jej serce. Zdecydowała się porozmawiać z mężem. Ostatecznie mężczyzna przyznał, że rzeczywiście przytyła po ciąży. Powiedział też, że ją kocha, ale jego uczucia nie są już takie same jak kiedyś.

Takie słowa z pewnością musiały być dla niej bardzo bolesne.

Zobacz także: HISTORIA PRAWDZIWEJ SIOSTRZANEJ MIŁOŚCI. TO NAPRAWDĘ WZRUSZAJĄCE

Może zainteresuje Cię to: OJCIEC PORZUCIŁ SWOJĄ CÓRKĘ ZE WZLGĘDU NA WYGLĄD. LATA PÓŹNIEJ UDOWODNIŁA, ŻE PIĘKNIE JEST W KAŻDYM Z NAS

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NAUKOWCY ODKRYLI SEKRET DŁUGOWIECZNOŚCI. KLUCZEM DO WSZYSTKIEGO JEST TROSKA O INNYCH