Choć związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego już dawno się zakończył, para dalej cieszy się zainteresowaniem mediów. Fani Wojewódzkiego zdają się nawet twierdzić, że dziennikarz ma do aktorki ogromną słabość. Mało tego, często ośmielają się przekonywać, że jego miłość do Muchy jeszcze nie wygasła.

Para rozstała się jakiś czas temu i od tamtej pory każde z nich prowadzi osobne i zupełnie różne życie. Anna Mucha postanowiła postawić na rodzinę, za to Wojewódzki na poszukiwanie miłości, umawiając się z coraz młodszymi modelkami.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Screen: se.pl

Wojewódzki i Mucha znowu razem?

Dziś na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się wpis, którego zadaniem było podsycenie plotek dotyczących jego romansu z Anną Muchą. Dziennikarz uwielbia bawić się ze swoimi obserwującymi w kotka i myszkę, co jakiś czas rzucając podteksty dające do zrozumienia, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Do takich wpisów zalicza się ten, w którym dziennikarz publikując zdjęcie z Anna Mucha zachęca do dbania o najbliższych.

Kuba Wojewódzki znów podsyca nasze emocje…

Ostatnio dziennikarz zamieścił w sieci zdjęcie, na którym widać kobiece stopy. Fani Wojewódzkiego twierdzą, że właścicielką stóp i partnerką dziennikarza jest ponownie aktorka Anna Mucha.

- Stopy Mucha Ania...
- Mucha nie siada:)...i wysiada :)
- Ale ta mucha ma nogi 😂- komentują na Instagramie.

Jak myślicie?

View this post on Instagram

Lubię kiedy kobieta... 🙌💥🎭 @palacciekocinko

A post shared by Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Przypomnij sobie o… DETEKTYW RUTKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT ODNALEZIENIA KACPERKA. WIEDZIAŁ, ŻE TAK TO SIĘ SKOŃCZY

Jak informował portal Życie: KILKUMIESIĘCZNA DZIEWCZYNKA W OKNIE ŻYCIA. PRZY DZIECKU POZOSTAWIONO LIST

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR NIE ZAWSZE BYŁA DZIENNIKARKĄ. JEJ POPRZEDNIA PRACA WYWARŁA OGROMNY WPŁYW NA JEJ DZISIEJSZE ŻYCIE