Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

Dagmara Kaźmierska i jej syn zrobili testy na obecność koronawirusa

Popularna celebrytka poddała się w ostatnim czasie testom n obecność koronawirusa. Syn Dagmary Kaźmierska także je wykonał. Całe wydarzenie Dagmara udokumentowała na swoim InstaStory.

Kobieta często publikuje relacje ze swojego prywatnego życia. Jej 19-letni syn Conan, chętnie w nich uczestniczy. Dagmara Kaźmierska już nieraz powtarzała, że chłopak jest najważniejszą osobą w jej życiu.

Okazuje się, że znana z „Królowych życia” Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan poddali się komercyjnemu badaniu na obecność koronawirusa, Celebrytka chciała mieć pewność, że ona i jej syn są zdrowi.

Test został wykonany bez wychodzenia z auta. Służby medyczne na parkingu Stadionu Wrocławskiego pobrały próbki od Dagmary i Conana w błyskawicznym tempie.

Samo pobranie trwa kilkanaście sekund, nie jest bolesne, następuje przy użyciu specjalnej żelowej wymazówki, którą z nosa lub gardła pobiera się znajdującą się tam wydzielinę oraz złuszczone komórki. Tak pobrana próbka trafia do próbówki, a następnie przewożona jest do laboratorium

- można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Stadionu Wrocławskiego.

Na wyniki Dagmara i Conan Kaźmierscy musieli czekać, tak jak każdy, 24 godziny. Koszt takiego badania wynosi 550 zł.

Może zainteresuje Cię to: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CÓRKĘ. DO KOGO JEST PODOBNA

Zobacz także: ANNA LEWANDOWSKA URODZIŁA DZIECKO. ROBERT LEWANDOWSKI NIE POSIADA SIĘ ZE SZCZĘŚCIA. POKAZALI PIERWSZE ZDJĘCIE DZIECKA

Portal "Życie" informował o: SMUTNE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE MAŁGORZATY ROZENEK. CO OBECNIE NIEPOKOI GWIAZDĘ TVN