Biedronka przystosowuje się do obecnej sytuacji, która panuje na rynku. Dyskont wprowadził ogromne zmiany, które spodobają się każdego klientowi.

Od 10 maja w Biedronce będzie można zrobić zakupy także w niedzielę. Mało tego, zakupów można dokonać przez Internet z dostawą do domu.

Biedronka wprowadza ogromne zmiany

Od 9 maja 2020 roku Biedronka wprowadza dużo nowego. Klienci będą mogli zrobić zakupy w popularnym dyskoncie przez Internet. Wszystko dzięki temu, że Biedronka nawiązała współpracę z aplikacją internetową Glovo, w której można dokonywać zakupów online.

Czy zakupy online są bezpieczne? Fot. YouTube
Czy zakupy online są bezpieczne? Fot. YouTube
Czy zakupy online są bezpieczne? Fot. YouTube

Klienci nie tylko będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, ale także mogą zrobić je o dowolnej porze dnia i nocy, również w niedzielę.

Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu

- powiedział dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, Paweł Włodarczyk.

W jakich miastach można zrobić zakupy z dostawą?

Na razie zakupy online w Biedronce klienci mogą zrobić w największych polskich miastach. Na liście jest ich aż 16: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Płock, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Lublin oraz Rzeszów. Koszt każdorazowej dostawy wynosi 9,99 zł.

Klienci mogą wybrać produkty spośród listy 1500 najczęściej wybieranych. Są wśród nich artykuły spożywcze, kosmetyczne oraz promocyjne.

Biedronka. Źródło: fakt.pl
Biedronka. Źródło: fakt.pl
Biedronka. Źródło: fakt.pl

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY