W ten weekend pogoda nas zaskoczy. Termometry wskażą nawet 23 stopnie Celsjusza. Mieszkańcy wielu regionów Polski będą cieszyć się ciepłem i bezchmurnym niebem.

Jednak nie każdy będzie miał tyle szczęścia. W wielu miejscach zapowiadane są burze i gwałtowny, porywisty wiatr.

Miejscami pojawią się jednak burze i gwałtowny wiatr

W większości regionów Polski pogoda na weekend zapowiada się naprawdę wspaniale. Mieszkańcy mogą cieszyć się bezchmurnym niebem i ciepłym powietrzem. Miejscami może jednak padać delikatny deszcz.

Mniej szczęścia moją mieszkańcy zamieszkujący górskie tereny. Tam zapowiadane są zachmurzenia i burze. Miejscami powieje także gwałtowny, porywisty wiatr.

Na północy i na południowym zachodzie prognozowane są opady deszczu. Na metr kwadratowy spadnie około 1-3 litra deszczu. W pozostałych regionach będzie raczej bezdeszczowo.

Pogoda na weekend naprawdę rozpieszcza

Minimalna temperatura dzisiaj wyniesie 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie. Maksymalna natomiast – aż 23 stopnie Celsjusza, będzie w Małopolsce.

Wilgotność powietrza będzie odczuwalna w regionach południowo-zachodnich. W całym kraju odczuwalny będzie komfort termiczny.

Niedziela zapowiada się jeszcze lepiej. W całej Polsce termometry wskażą powyżej 20 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura wystąpi w Dolnym Śląsku i w województwie małopolskim – aż 25 stopni Celsjusza. Tego dnia także pojawią się przelotne burze i deszcze.

Pogoda zapowiada się naprawdę znakomicie. Pamiętajmy jednak, że wciąż obowiązują zakazy zgromadzeń wprowadzone przez rząd, ze względu na epidemię koronawirusa.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY