Pracownicy służby zdrowia w czasach pandemii koronawirusa zasługują na największe podziękowania. Na świetny pomysł, jak można to uczynić wpadli policjanci z Departamentu Policji Fort Myers na Florydzie, którzy postanowili wyrazić swoje podziękowania w wyjątkowy sposób. Co takiego zrobili?

Niesamowity pomysł amerykańskich policjantów

Policjanci z Florydy postanowili wyrazić swoje uznanie dla pracowników służby zdrowia, tworząc z policyjnych aut figurę w kształcie serca. Postanowili uczynić to pod jednym z tamtejszych szpitali.

Wydarzeniu wzięło udział 15 radiowozów, które utworzyły serce pod szpitalem Lee Memorial w Fort Myers na Florydzie.

„To nasz miejski szpital. Chcieliśmy w miły sposób podziękować naszym pracownikom służby zdrowia.”- powiedział oficer Kristin Capuzzi Goodin America, który był pomysłodawcą projektu.

Gepostet von Fort Myers Police Department am Freitag, 17. April 2020

Policjanci zrobili to w godzinach pracy lekarzy, tak by każdy mógł to zobaczyć.

„Można powiedzieć, że przyciągnęliśmy ich uwagę. Niektóre pielęgniarki wsiadały do ​​samochodów ze łzami w oczach i przychodziły robić zdjęcia. To wyglądało naprawdę fajnie.”

„Doceniamy cały, ciężko pracujący personel medyczny i chcieliśmy po prostu powiedzieć – dziękuję.”

Amerykańscy policjanci dziękują służbie zdrowia. Cudowny gest

Gepostet von Fort Myers Police Department am Freitag, 17. April 2020

„To było osobiste doświadczenie i prosty sposób na to, aby okazać nasze uznanie” – powiedział Officer Capuzzi. „To trudne czasy i wszyscy musimy trzymać się razem”.

Przypomnij sobie o… NARESZCIE SĄ. WSZYSCY CZEKALI NA POLSKIE TRUSKAWKI, POMIDORY I OGÓRKI. ILE ZAPŁACIMY ZA KILOGRAM ŚWIEŻYCH OWOCÓW LUB WARZYW