Alicja Bachleda-Curuś wywołała niemała sensację. Jej ostatnie nagranie na Instagramie daje do myślenia.

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z tych gwiazd, które własnym życiem prywatnym dzielą się niechętnie. Gwiazda nie lubi opowiadać o sprawach osobistych, a co za tym idzie, zainteresowanie – szczególnie strefą uczuciową aktorki, wzbudza wśród fanów i mediów spore zainteresowanie.

Dawne związki aktorki

Aktorka do tej pory była w kilku związkach. Niestety, żaden z nich nie przetrwał. Jednym z nich był trwający od 2003 do 2005 roku, związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który rozpadł się z powodu wyjazdu Alicji do Stanów Zjednoczonych.

W 2008 roku Alicja Bachelda -Curuś poznała amerykańskiego aktora Collina Farrela. Para doczekała się syna – Tadeusza, który urodził się w 2009 roku. Niestety związek Polki i amerykańskiego gwiazdora, nie przetrwał. Para ogłosiła rozstanie w 2011 roku. Ze względu na syna, Alicja i Collin utrzymują bliskie przyjacielskie stosunki.

Na szczęście po długim pasmie rozczarowań miłosnych, ABC poznała wreszcie mężczyznę marzeń. Aktorka podobno nawet zaręczyła się z przystojnym Amerykaninem, co potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami Pudelka. Aktorka pochwaliła się także przepięknym pierścionkiem zaręczynowym

Alicja Bachelda -Curuś jest w ciąży?

W ubiegły weekend ABC zamieściła na swoim Instagramie wideo, w którym to dziękuje walczącym z pandemią koronawirusa lekarzom. Niestety nie słowa artystki, a jej nieco odmieniony wygląd przykuł największą uwagę. Na nagraniu widać promienną Alicję, która wygląda na nieco… zaokrągloną! Internauci szybko zauważyli zmianę i podejrzewają u niej ciąże. Maja racje?

Przypomnij sobie o… NARESZCIE SĄ. WSZYSCY CZEKALI NA POLSKIE TRUSKAWKI, POMIDORY I OGÓRKI. ILE ZAPŁACIMY ZA KILOGRAM ŚWIEŻYCH OWOCÓW LUB WARZYW