Epidemia koronawirusa wpłynęła na pracę wielu branż. Ucierpiała na tym także ta telewizyjna. W związku z zarazą, wiele programów zostało zawieszonych a ich produkcję wznowiono dopiero teraz.

Do jednej z takich produkcji należy także „Familiada”, której fani w ubiegły weekend mogli wreszcie obejrzeć nowe odcinki swojego ulubionego teleturnieju.

„Robimy, co w naszej mocy, by zminimalizować jakiekolwiek ryzyko, stąd zostały podjęte tymczasowe decyzję o: zredukowaniu składu drużyn do 3 osób, realizacji nagrań bez udziału publiczności, zachowaniu odpowiedniego dystansu między prowadzącym, a uczestnikami, instalacji zabezpieczeń na "beczce", konieczności sprawdzania temperatury każdemu z uczestników oraz realizatorów przed wejściem do studia oraz obowiązku częstej dezynfekcji rąk” – czytamy na Facebooku programu.

Nieprawidłowości w popularnym programie. Internauci nie zostawili na produkcji suchej nitki

Familiada kręcona była zgodnie zasadami bezpieczeństwa. Niestety, jak zauważyli internauci nie wszystko przebiegło tak jak powinno. Według nich pojawiła się pewna nieprawidłowość, jaka?

[embed]https://www.facebook.com/FamiliadaTVP/posts/2808002512659328?__xts__

Internauci zauważyli, że uczestnicy, którzy walczą o punkty przy tak zwanej beczce co od siebie odgrodzeni przezroczystą ścianką, niestety ta ścianka nie chroni prowadzącego, który narażony jest na ewentualne zarażenie się wirusem od uczestników.

„Familiada" nieprzerwanie od1994 roku.

Jak w ciągu tych lat zmienił się program?

– Na przestrzeni lat program bardzo się zmienił. Na początku panowały rygorystyczne zasady. W teleturnieju mogły brać udział tylko rodziny. Dzisiaj grają też przyjaciele, znajomi z pracy czy ze studiów, dzięki czemu występuje dużo młodych ludzi – powiedział w wywiadzie dla Faktu - Karol Strasburger.

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAŹMIERSKA ZALICZYŁA SPORĄ WPADKĘ. WYGADAŁA JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SEKRETÓW, CO NA TO JEJ PRZYJACIÓŁKA EDZIA

Jak informował portal Życie: BEATA KOZIDRAK ŚWIĘTUJE URODZINY. FANI PRZYPOMINAJĄ, ŻE DZIŚ „NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ROKU”. JAK WYGLĄDAŁA JEJ DROGA NA SZCZYT

Portal Życie pisał również o… NAJBIEDNIEJSZY EMERYT W POLSCE OTRZYMUJE TYLKO 2 GROSZE MIESIĘCZNIE Z ZUS. JAKI JEST POWÓD TAK NISKICH ŚWIADCZEŃ