Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Właścicielka bloga Make Life Easier należy do tych osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Teraz, w dobie koronawirusa, Kasia Tusk nie omieszkała także wyrazić swojego zdania na temat epidemii. Co takiego powiedziała?

Jak Kasia Tusk radzi sobie w czasie pandemii?

Celebrytka postanowiła udzielić wywiadu dla polskiego Vogue, w którym to opowiedziała nie tylko o tym, jak spędza czas kwarantanny narodowej, ale także podjęła bardzo ważny temat panującej suszy.

- W obecnej sytuacji inaczej jednak myślę o czasie wolnym. Właściwie nie nazwałabym go czasem wolnym, tylko organizowaniem życia domowego. Nie mamy tylu możliwości, co wcześniej. Do niedawna było oczywiste, że w weekend odwiedzamy rodziców i tam spędzamy większość soboty i niedzieli. Codziennie chodziłam na spacery. Kiedy wprowadzono zakaz, bardzo mi brakowało dłuższych przechadzek, wymykałam się tylko na chwilę z psem na smyczy i z dzieckiem w chuście. Na szczęście, mamy do dyspozycji mały ogródek i tam mogłam zafundować mojej córce chociaż małą odskocznię od czterech ścian. Praca w ogrodzie to niekończąca się historia, więc na kwarantannę jest, jak znalazł - zdradziła.

Tusk postanowiła wykorzystać w pełni swoje pięć minut. Podczas wywiadu zaapelowała do wszystkich o to, by oszczędzać wodę. Wszystko przez panującą suszę.

- Tu ogromna prośba do czytelników „Vogue'a” – mamy suszę na wielką skalę, więc warto wprowadzić drobne zmiany w prowadzeniu domu, aby wodę wykorzystywać na wiele sposobów. Ja na przykład do zlewu wstawiam dużą miskę i jeśli nie używam detergentów (choćby w trakcie mycia warzyw czy owoców), to całą zawartość miski wykorzystuję później do podlewania roślin.Warto też przemyśleć to, czy zamiast zielonego dywanu w ogrodzie, który wymaga hektolitrów wody, nie lepiej zasiać łąkę. No i nastawiać zmywarkę i pralkę dopiero, gdy są pełne - poradziła.

Przypomnij sobie o… DOM, W KTÓRYM MIESZKAŁA PANI AGNIESZKA BYŁ RUINĄ. Z POMOCĄ PANI PRZYSZŁA NIEZAWODNA KATARZYNA DOWBOR