Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jest istotą, która zdolna jest do odczuwania przeróżnych uczuć. Od cierpienia i złości, po miłość.  Czworonogi te nie tylko chcą chronić swoich właścicieli, ale także inne istoty żyjące.

Zachowanie tego psa jest niesamowite i wzruszające

W pewnym kanadyjskim schronisku jedna z suczek usłyszała przeraźliwe skomlenie małych, opuszczonych szczeniaków. Zwierzak nie zastanawiał się długo, szybko opuścił swoją klatkę i rozpoczął poszukiwanie opuszczonych szczeniąt.

Szczeniaki leżały w klatce same. Były bardzo małe i zapewne brakowało im matczynego ciepła. Suczka Maggie nie mogła się jednak dostać do klatki, w której znajdowały się maluchy. Dlatego też zwierzak położył się obok krat i czuwał nad szczeniaczkami.

Pracownicy schroniska byli wzruszeni tym widokiem. Bez zastanowienia wpuścili Maggie do szczeniaków. Maluchy w towarzystwie suni od razu się uspokoiły.Dwa małe szczeniaczki spędziły całą noc wtulone w Maggie.

Maggie i szczeniaki mają za sobą trudny okres

Okazuje się, że sunia Maggie niespełna dwa tygodnie wcześniej straciła swoje maluchy. Pewnie dlatego suczka za wszelką cenę chciała pomóc opuszczonych maluchom. Sama Maggie także wspaniale czuła się w towarzystwie szczeniaków.

Natomiast Hannah i Kair to dziewięciotygodniowe szczenięta, które zostały oddane do kanadyjskiego schroniska przez swojego właściciela. Brakowało im matki i bliskości, którą mogła im zapewnić.

Maggie, Hannah i Kair stały się sobie bardzo bliskie. Dlatego też właścicielka schroniska - Sandy Aldred, ma nadzieję, że ktoś zaadoptuje całą trójkę.

Może zainteresuje Cię to:  NIEWIARYGODNE TŁUMY NA PRZEJŚCIU GRANICZNYM W DOROHUSKU. CZY UKRAINCY ZDĄŻĄ WRÓCIĆ DO KRAJU? JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE GRANICE

Polecamy także:  TEN WIDOK PRZYPRAWIA O CIARKI NA PLECACH. PAPIEŻ FRANCISZEK MODLI SIĘ O USTANIE PANDEMII NA OPUSTOSZAŁYM PLACU ŚW. PIOTRA

Portal "Życie" poleca: SŁUŻBY NIE WYRABIAJĄ SIĘ Z CHOWANIEM ZMARŁYCH NA KORONAWIRUSA. W KOŚCIELE ODEGRAŁY SIĘ DRAMATYCZNE SCENY