Steven Hall wystąpił w jednej z edycji brytyjskiej wersji ”Mam talent”, która tam nazywa się „Britain’s Got Talent”. Starszy pan jest z zawodu inżynierem, co chciał raczej pokazać w swoim występie.

Nagranie ze starszym panem w roli głównej robi furorę w sieci

53-letni Steven Hall pochodzi z Wielkiej Brytanii, z miasta Kendal. W swoim występie chciał pokazać, że a dystans do samego siebie i dobrze czuje się w swoim ciele.

Starszy mężczyzna wybrał do swojego występu bardzo stonowaną stylizację. Można się domyślać, że chciał pokazać, iż jest z zawodu inżynierem.

Gdy wszedł na scenę, nikt chyba nie spodziewał się, że czeka go dobre show. Steven Hall wygląda raczej na starszego, poważnego pana, po którym nie można się spodziewać zbyt wielu wrażeń.

Mężczyzna zaskoczył jednak wszystkich! W pewnym momencie rozpoczął główną scenę show! Zaczął tańczyć wraz z występującymi na scenie dziewczynami. Steven Hall zdecydowanie pokazał, że ma dystans do samego siebie i świetnie radzi sobie na scenie.

Publiczność i jurorzy byli zachwyceni jego występem! A teraz mężczyzna robi również furorę w Internecie. Użytkownicy są zachwyceni jego show i licznie komentują filmik ze Stevenem w roli głównej.

Nagranie z 53-letnim Stevenem ma już ponad 3 miliony wyświetleń! Chyba sam bohater nie spodziewał się, że aż tak spodoba się widzom. Jego wyjątkowy taniec zrobi wrażenie na każdym.

Show Stevena jest naprawdę nietypowe i niezmiernie zabawne. Każdy kto je zobaczy, popłacze się ze śmiechu!

Może zainteresuje Cię to:  NIEWIARYGODNE TŁUMY NA PRZEJŚCIU GRANICZNYM W DOROHUSKU. CZY UKRAINCY ZDĄŻĄ WRÓCIĆ DO KRAJU? JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE GRANICE

Polecamy także:  TEN WIDOK PRZYPRAWIA O CIARKI NA PLECACH. PAPIEŻ FRANCISZEK MODLI SIĘ O USTANIE PANDEMII NA OPUSTOSZAŁYM PLACU ŚW. PIOTRA

Portal "Życie" poleca: SŁUŻBY NIE WYRABIAJĄ SIĘ Z CHOWANIEM ZMARŁYCH NA KORONAWIRUSA. W KOŚCIELE ODEGRAŁY SIĘ DRAMATYCZNE SCENY