Aleksandra Kwaśniewska to polska prezenterka telewizyjna, znana szerokiemu gronu publiczności również ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz jego małżonki, Jolanty Kwaśniewskiej.

39-letnia celebrytka jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubi tańczyć – posiada certyfikat instruktorki salsy.

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Jakuba Badacha. Brała udział m.in. w programach tanecznych („Taniec z gwiazdami”), przez lata 2006-2007 pracowała dla stacji TVN jako reporterka w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, była także gospodynią „Kulisów Tańca z gwiazdami”.

Następnie pracowała przy produkcjach „Ranking gwiazd” oraz „Mała czarna”, zaś przez pewien czas, w latach 2008-2012 miała własną audycję radiową w stacji Planeta FM – „Niedziela słodko-Kwaśniewska”.

Teraz Ola Kwaśniewska pracuje jako redaktorka magazynu „Viva!”. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie, gdzie zebrała ponad 136 tysięcy osób zainteresowanych jej twórczością.

Ola Kwaśniewska opublikowała nowe zdjęcie

Fani Aleksandry Kwaśniewskiej przyzwyczaili się już do tego, że jest ona bardzo wyluzowaną osobą, co dało się zaobserwować już wcześniej. Po raz kolejny pokazała swój sposób bycia przez zdjęcie, które ujrzało światło dzienne.

 Kwaśniewska przez wiele lat żyła w blasku fleszy i zdaje się, że jest to dla niej już naturalne, dlatego nie krępuje się pokazywać swojej prywatności i wie, jak dobrze wypaść przed kamerą. Celebrytka zdecydowanie woli pokazać tyle, ile uzna za stosowne, niż być gonioną przez paparazzi.

Ola Kwaśniewska pokazała Polakom, że stosuje się do zasad kwarantanny domowej i nie wychodzi z domu, gdy nie musi. Jak pewnie wszyscy wiemy – siedząc w domu, wygodniej jest założyć piżamę czy luźny strój niż wizytowe, formalne kreacje.

Tak samo uważa córka byłej pary prezydenckiej. W jej wykonaniu ciuchy po domu to szare legginsy ze zwierzęcym printem, szara bluza z nadrukiem, skarpetki w kropki i gumowe klapki w paski.

Internauci są zachwyceni – posypała się lawina komentarzy, które doceniają jej dystans i potwierdzają, że to najlepszy typ stroju na teraz.

Przypomnij sobie o… NIEKTÓRE ZNAKI ZODIAKU NIE OKAZUJĄ UCZUĆ. O KTÓRYCH MOWA I CZY TO OZNACZA, ŻE MAJĄ SERCA Z LODU

Jak informował portal Życie: ZDJĘCIE TADEUSZA RYDZYKA Z INTRYGUJĄCYM OPISEM OTRZYMAŁO WIELU POLAKÓW. JEST OŚWIADCZENIE RADIA MARYJA

Portal Życie pisał również o… KAROL STRASBURGER NIE MA PRACY PRZEZ KORONAWIRUSA. RADZI POLAKOM, CO ROBIĆ W CZASIE KWARANTANNY