Niektórzy uważają, że gwiazdy i planety mają ogromny wpływ na nasze życie, i z uwagą analizują kolejne horoskopy, by dowiedzieć się, co ich czeka w najbliższym czasie. Inni są bardziej sceptyczni – wychodzą z założenia, że nie ma to większego znaczenia.

Jednak jedni i drudzy zgodnie zauważają, że znak zodiaku często determinuje nasz charakter. Można zaobserwować, że cechy osoby spod danego znaku często pokrywają się z tymi, które według astrologów charakteryzują dany znak zodiaku.

Które znaki zodiaku kryją się z uczuciami?

Niektórzy nie ujawniają swoich głębszych uczuć z różnych powodów – niekiedy boją się odrzucenia, innym razem nie chcą się do nich przyznawać sami przed sobą, a jeszcze inni po prostu nie są na tyle wylewni, by cały czas okazywać miłość partnerowi. Jak się okazuje, tę skrytość może determinować także znak zodiaku.

Osoby urodzone pod znakiem Panny wolą zachować swoje uczucia dla siebie. Merkury, który odpowiada za komunikację, wywiera na nich ogromny wpływ.

Panny wolą opowiedzieć innym o tym, co myślą, o swoim zdaniu na różne tematy, niż dzielić się emocjami. Nie można od nich oczekiwać romantyzmu, jednak ich miłość jest bardzo mocna, co pokazują gestami.

Skorpiony także nie przepadają za ujawnianiem uczuć. Nieznajomi mogą myśleć, że są bardzo nieczułe, jednak pod tą maską kryją często strach przed odrzuceniem, zranieniem – to powstrzymuje je przed okazywaniem uczuć. Nie zmienia to jednak faktu, że Skorpion zawsze murem stanie za bliskimi, będzie lojalny i kochający.

Wodniki również nie należą do wylewnych – ciężko jest zrozumieć, co czują, gdyż tego nie okazują. Twardo stąpają po ziemi, co niektórzy mylą z obojętnością. Dopiero, gdy komuś zaufają, pokażą swoje prawdziwe uczucia – tylko wyjątkowe osoby tego doświadczą. Jednak nie można się po nich spodziewać romantycznych gestów czy ckliwych wyznań.

Przypomnij sobie o… KAROL STRASBURGER NIE MA PRACY PRZEZ KORONAWIRUSA. RADZI POLAKOM, CO ROBIĆ W CZASIE KWARANTANNY

Jak informował portal Życie: ZDJĘCIE TADEUSZA RYDZYKA Z INTRYGUJĄCYM OPISEM OTRZYMAŁO WIELU POLAKÓW. JEST OŚWIADCZENIE RADIA MARYJA

Portal Życie pisał również o… MĘŻCZYZNA ZNALAZŁ PORZUCONE DZIECKO NA ŁAWCE. PO 10 LATACH NASTĄPIŁ CUD