Pewien mężczyzna pracował za granicą. Jednego miesiąca postanowił poinformować żonie, że nie wyśle jej pieniędzy, które zarobił.

Mąż nie wysłał żonie pieniędzy

To małżeństwo mieszkało osobno, ponieważ mężczyzna pracował za granicą. Napisał do swojej małżonki, że nie może wysłać jej teraz pieniędzy, jednak wysyła 100 całusów.

Dopisał także, że żona jest jego skarbem.

Kobieta niewiele zważając, odpisała mężowi w podobnym tonie – poinformowała, w jaki sposób rozdzieliła „walutę”, którą ją przesłał. Jak napisała – bardzo dziękuje za przesłane przez niego całusy.

Jakie „koszty” poniosła? Kobieta poinformowała swojego małżonka, że mleko od mleczarza z dostawą pod drzwi jej domu będzie kosztowało 2 całusy przez cały następny miesiąc.

Następnym wydatkiem było „opłacenie” elektryka, który był potrzebny do naprawy instalacji w domu. Ten wykonał swoją pracę po otrzymaniu 7 całusów.

Mieszkanie, które posiada małżeństwo, jest wynajmowane. Jego właściciel codziennie odwiedza kobietę po 2-3 całusy, są to koszty wynajmu nieruchomości.

Kolejne rzeczy, za które musi zapłacić, to sprawunki w sklepie – tu podkreśliła, że właścicielowi nie wystarczyły całusy, więc by móc zaopatrzyć się w potrzebne produkty, musiała dać mu „jeszcze inne rzeczy”.

Resztę rzeczy wymieniła ogólnie jako „inne wydatki” i, jak mówiła, wyniosły one 40 całusów.

Kobieta z przekąsem dodała, że mąż nie musi się o nią martwić – po „opłaceniu” wydatków ma wciąż jeszcze 35 całusów i powinny jej one wystarczyć do końca miesiąca. Jak napisała, gdyby przypadkiem zabrakło – ma jeszcze bardzo atrakcyjne pośladki.

Na koniec żona poprosiła męża o to, by poinformował ją, jak ma zaplanować kolejny miesiąc.

Przypomnij sobie o… MIÓD, CZYLI PŁYNNE ZŁOTO. JAK GO KUPOWAĆ I JAK SPRAWDZIĆ, CZY JEST PRAWDZIWY

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK

Portal Życie pisał również o… KAROLINA SZOSTAK ŻYJE W PRAWDZIWYM LUKSUSIE. JAK WYGLĄDA WNĘTRZE JEJ DOMU