Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

50-letni król disco polo nie zdradza za wielu szczegółów z życia prywatnego. Niewiele mówi o swojej rodzinie i prywatnych planach – woli zostawić te informacje dla najbliższych.

Gwiazdor jest znany już od lat. Wydał 17 albumów, przy czym największą sympatię i popularność przyniosły mu dwa ostatnie, „Przekorny los” i „Zaczarowana wyspa”. Zenek Martyniuk za każdy ze wspomnianych krążków otrzymał status diamentowej płyty, przekraczają 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Gwiazdor próbował sił jako solowy wokalista i w 1994 roku wydał album „Wspomnienie”, lecz dużo większą popularność zdobył, grając z zespołem Akcent.

Zenek Martyniuk nie spędzi świąt z mamą

Mama Zenona Martyniuka, pani Teresa Martyniuk, jest bardzo ważna dla gwiazdora. Rodzina to jeden z priorytetów muzyka.

Teresa Martyniuk to 70-letnia kobieta, która mieszka w Gredelach – tam, gdzie wychował się Zenek. Pani Teresa jest pracowitą osobą, ma także punkt skupu mleka.

I choć Zenka i jego mamę łączy ogromna, silna więź, gwiazdor nie spotka się z nią na Wielkanoc. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Danuta Martyniuk, żona Zenka, ujawniła, że prawdopodobnie pani Teresy nie będzie podczas świąt. Wszystko przez to, że boją się o jej zdrowie – osoby starsze znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka.

Jak ujawnia małżonka artysty, prawdopodobnie w tym roku spotkają się jedynie z Danielem, jego żoną oraz malutką wnuczką.

Pani Teresa Martyniuk jest po zawale, który przeszła w styczniu. Właśnie dlatego jej nadwątlone zdrowie jest bardzo ważne i nikt nie chce ryzykować – rodzina woli przeczekać ten ciężki okres i spotkać się, gdy nie będzie już ryzyka.

Zenek Martyniuk także martwi się koronawirusem, zachęca swoich fanów do mycia rąk – nagrał nawet filmik, w którym prezentuje, jak robić to poprawnie.

Akcent - Myj ręce w rytm muzyki disco polo

Akcent Polska - myj ręce w rytm muzyki disco polo! 💦💦 🕝 Wystarczy, że zadbasz o higienę! Siabada, siabada! Pokaż nam do jakiej piosenki Ty myjesz dłonie!

Gepostet von Polo tv am Mittwoch, 11. März 2020

Przypomnij sobie o… TE PEWNE ZASADY POZWOLĄ CI CIESZYĆ SIĘ PIĘKNYMI STORCZYKAMI PRZEZ DŁUGI CZAS. WYSTARCZY WYKONAĆ KILKA PROSTYCH KROKÓW

Jak informował portal Życie: ADRIANA KALSKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI TRZYMAJĄ SIĘ NA DYSTANS. KORONAWIRUS MOCNO ZMIENIŁ ICH RELACJĘ

Portal Życie pisał również o… TO NAGRANIE ROZCZULI KAŻDEGO. CHORY CHŁOPIEC WRESZCIE SPOTKAŁ KOGOŚ PODOBNEGO DO SIEBIE. TO CO ZROBIŁ JEST NIESAMOWITE