Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kasia Cichopek nie ukrywa swoich zarobków. Już kiedyś zdarzało jej się opowiadać o tym, ile zarabia. Nigdy natomiast nie padła konkretna kwota.

Ile zarabia Kasia Cichopek? Nigdy byś się tego nie spodziewał!

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że najważniejsze jest dla niej zabezpieczenie finansowe. Jak przyznaje nie mogłaby żyć z myślą, że mogłoby nie wystarczyć jej pieniędzy. Związku z tym aktorka stara się być jak najbardziej oszczędna.

Zarobki gwiazd on zawsze były tematem, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów. Jeden z portali postanowił obliczyć, ile zarabia Katarzyna Cichopek. Suma robi wrażenie!

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak pieniędzy

Jak podaje Portal zarobki Katarzyny Cichopek wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie. Skąd bierze się ta suma?

Kwota, którą podał portal została obliczona poprzez przeanalizowanie źródeł i dochodów. Na sumę, jaka składa się na wypłatę Katarzyny Cichopek, składają się kontrakty reklamowe oraz praca przy serialu czy w teatrze. Dodatkowo Katarzyna Cichopek jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których to z chęcią reklamuje odpowiednie produkty. Związku z tym może liczyć również na pieniądze za reklamę. 

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak pieniędzy. To, co chwali się u Kasi, to to, że potrafi ona oszczędzać na tak zwaną czarną godzinę. W tym czasie z pewnością przydadzą jej się pieniądze.

ypomnij sobie o… ZNAK ZODIAKU WIELE MÓWI O CZŁOWIEKU. JAKIE SĄ OSOBY SPOD ZNAKU PANNY

Jak informował portal Życie: TEN CHŁOPAK NIE MÓGŁ UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. JEGO TATA ZROBIŁ WSPANIAŁĄ RZECZ