Pewien chłopiec musiał się pożegnać ze swoją ukochaną rybką. Jego domowe zwierzątko odeszło z przyczyn naturalnych.

Wzruszony chłopiec zorganizował pogrzeb swojej ukochanej rybce

Chłopiec bardzo przeżył śmierć rybki i wyprawił jej z tej okazji specjalną ceremonię pogrzebową. Było mu bardzo ciężko pogodzić się ze stratą. Tulił rybkę w dłoniach i całował ze wzruszeniem.

W końcu mama chłopca zapytała, gdzie ma on zamiar pochować rybkę. Ten odpowiedział, że w toalecie.

Z pośpiechem wrzucił ją do muszli i spuścił wodę. Gdy rybka zniknęła z jego oczu, ten wpadł w prawdziwą rozpacz. Nie mógł się pozbierać po stracie ukochanego zwierzaka.

Choć mama chłopca próbowała go pocieszyć, nic nie działało. Chłopiec był naprawdę przejęty stratą rybki.

Filmik ten jest idealnym dowodem na to, jak bardzo dzieci mogą przywiązać się do zwierzaków domowych. Maluchy traktują je jak najlepszych przyjaciół, a ich strata może być dla nich naprawdę bolesna.

Chyba większość dzieci chce mieć w swoim domu jakiegoś zwierzaka. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zakup lub adopcję psa czy kota. Rybki są zatem idealną alternatywą.

Dzieci będą mogły zaopiekować się swoimi wodnymi zwierzakami, podziwiać je zza grubej szyby, karmić i obserwować funkcjonowanie podwodnego świata.

Rybki nie są wymagającymi zwierzętami, ale warto przed ich zakupem zapoznać się z ich potrzebami, by nie doszło do niemiłych incydentów.

Może zainteresuje Cię to: WNUCZEK PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO TO JUŻ DUŻY CHŁOPAK! DUMNA MAMA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIAMI JÓZIA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zobacz także: MASZ OCHOTĘ NA DESER, A WYCHODZI CI KOLEJNY ZAKALEC? JEST NA TO SPOSÓB. PROSTY PRZEPIS NA CIASTO, KTÓRE WYKONA ABSOLUTNIE KAŻDY

Portal "Życie" informował o: ROZGNIEWANA MAGDALENA GESSLER ZWRACA SIĘ DO SWOICH FANÓW: „OPANUJCIE SIĘ! IZOLACJA JEST ZROZUMIAŁYM HASŁEM”