Pies zdecydowanie jest istotą, która zdolna jest do odczuwania przeróżnych uczuć. Od cierpienia i złości, po miłość. Ponadto czworonogi te szybko przywiązują się do swoich właścicieli i za wszelką cenę chcą ich obronić, gdy dzieje im się krzywda.

Bardzo często pierwszymi przyjaciółmi dzieci są właśnie psy. Maluchy przywiązują się do swoich czworonożnych przyjaciół i darzą ich odwzajemnioną miłością. Ponadto z wielu badań wynika, że dzieci, które wychowują się z psami są mniej narażone na zachorowanie na różne zaburzenia psychiczne.

Ten cudowny pies jest prawdziwym bohaterem

Uroczy pies 7-letniej Meghan już nieraz uratował jej życie. Dziewczynka cierpi na zabójczą alergię, a każdy kontakt z migdałami lub orzeszkami może zakończyć się silnym wstrząsem anafilaktycznym.

Na szczęście przy dziewczynce czuwa uroczy czworonożny przyjaciel. Urocza suczka rasy Goldendoodl o imieniu LilyBelle została specjalnie przygotowana i wyszkolona do opieki nad młodą Meghan.

Pies nie opuszcza dziewczynki na krok, dzięki temu może czuć się ona w pełni chroniona przez swojego przyjaciela. LilyBelle wspiera Meghan nawet w trakcie jej pobytów w szpitalu.

Dziewczynka bardzo przywiązała się do swojego czworonożnego przyjaciela i nie wyobraża sobie bez niego życia. Również okazuje mu miłość i troskę. To ona wybiera się z LilyBelle na spacery i spędza z nią każdą wolną chwilę.

Ponadto rodzina Meghan zabiera psiaka nawet na wspólne rodzinne wakacje. W końcu jest ona członkiem rodziny, który wspaniale dba o zdrowie i szczęście małej dziewczynki.

Przypomnij sobie o… BABCIA I DZIADEK TO PRAWDZIWY SKARB. JAKA JEST ROLA DZIADKÓW W ŻYCIU WNUKÓW

Jak informował portal Życie… NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA. PRZEKONAŁ SIĘ O TYM PEWIEN RABUŚ

Portal Życie pisał również o… WIELKA TAJEMNICA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR NIE CHCIAŁ, BY TO UJRZAŁO WYSZŁO NA JAW