Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych sportowców na świecie. Ostatnio, sportowiec został po raz kolejny wyróżniony. Tym razem otrzymał nagrodę „Człowieka roku”. Niestety, Robert Lewandowski jest bardzo zapracowany, dlatego też, statuetkę w imieniu syna odebrała jego mama – Iwona Lewandowska.

Robert Lewandowski został "człowiekiem roku" 2020

Iwona Lewandowska pojawiła się na rozdaniu „Telekamer”, by odebrać nagrodę i podziękować za nią w imieniu syna. Kiedy pojawiła się na scenie i zaczęła przemawiać, jej słowa i zachowanie wzbudziły mieszane uczucia w widzach przed telewizorami, jak i zgromadzonej publiczności. Co takiego zrobiła Iwona Lewandowska?

Mama najlepszego piłkarza na świecie podczas swojego przemówienia zachęcała rodziców, jak i młodzież do uprawiania sportu. Niestety, to co mówiła wprawiło słuchających w konsternację.

Dodatkowo kobieta zachowywała się przy tym niecodziennie. Jej wypowiedz była chaotyczna, a dodatkowo kobieta wykonywała przy tym dziwne ruchy ramionami. Najprawdopodobniej za wszystko odpowiedzialny był stres.

Ruch jest na co dzień, ja jeszcze pracuję. Mam taką misję do spełnienia, żeby ta młodzież dalej się ruszała. Przede wszystkim rodzice, żeby dali przykład swoim dzieciom. Wozimy na treningi, wspieramy i dajemy poczucie bezpieczeństwa. I oby ten sport był do końca naszych dni. Cóż ja mam powiedzieć więcej.

– powiedziała.

Także sam nagrodzony podziękował za nagrodę. Zrobił to za pomocą filmu, który mogliśmy obejrzeć na rozdaniu nagród „Telekamery 2020”. Robert tak samo jak mama, zachęcał Polaków do aktywności fizycznej.

Zobacz także: CÓRKA LEWANDOWSKICH JEST BARDZO CHORA. ZMĘCZONA TRENERKA ŻALI SIĘ NA INSTAGRAMIE: "ZA MNĄ 3 NOCKA BEZ SNU"

Może zainteresuje Cię to: ANNA LEWANDOWSKA SZCZERZE OPOWIEDZIAŁA O SWOIM MACIERZYŃSTWIE. "JESTEM ZMĘCZONA"

Portal "Życie" informował o: DAWID KUBACKI ROBI FURORĘ W JAPONII. POLAK PONOWNIE STANĄŁ NA PODIUM