Michel Moran to pogodny i bardzo lubiany mężczyzna, który jako juror w „MasterChefie” zyskał sympatię widzów. Wszystko dlatego, że wykazuje się ogromną charyzmą, a przy tym jest niezwykle profesjonalny.

Mężczyzna osobiście sprawdza smak potraw, które przygotowuje się w jego restauracjach.

Tym większe zaskoczenie przyniosła informacja, którą Moran starał się ukrywać. Czy straci zaufanie fanów?

Michel Moran próbował ukryć wstydliwy fakt

Michel Moran dotychczas starał się nie ujawniać tej informacji. Jednak przed kilkoma miesiącami udzielił wywiadu, w którym zdobył się na szczerość.

Gwiazdor wspomniał, że cały czas przybywa mu obowiązków, a większość czasu spędza na planie „MasterChefa”. Podkreślił jednak, że bywa również w swojej restauracji, gdzie osobiście czuwa nad wieloma sprawami.

Ujawnił także, że mimo natłoku pracy dobrze radzi sobie z łączeniem wszystkich obowiązków i wystarcza mu na wszystko czasu.

Dziennikarz poruszył pewien niewygodny temat. Choć nie każdy o tym wie, Michel Moran jest uzależniony od papierosów.

Moran został zapytany, czy to prawda, że przez papierosy jego zmysł smaku jest upośledzony. Było to pytanie, którym dziennikarz chciał odkryć, czy to prawda, że – tak, jak plotkują internauci – potrawy w restauracji Morana smakują dobrze, a nawet, że być może nie on jest za nie odpowiedzialny.

- Dalej mam smak. Poznałem mnóstwo wybitnych kucharzy, którzy dalej są na bardzo wysokim poziomie (...), a którzy są palaczami – wyjaśnił gwiazdor.

- Teraz, jeżeli każdy palący traci smak, to w takim razie wśród naszych gości każdy kto pali nie ma smaku i nie ma prawa oceniać naszej kuchni – dodał.

Jednak to nie przekonało wielu osób. Moran jest kucharzem w swojej restauracji, a palący szef kuchni to rzecz, której wiele osób nie potrafi zaakceptować.

Czy to oznacza, że Moran straci autorytet?

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK OBECNIE JEST WIELKĄ GWIAZDĄ. JAK WYGLĄDAŁY POCZĄTKI JEGO KARIERY MUZYCZNEJ

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER WŁAŚNIE ZBIJA OGROMNĄ FORTUNĘ. NA CO JĄ PRZEZNACZY ZNANA RESTAURATORKA

Portal Życie pisał również o… JOANNA MORO URODZIŁA. JAKIEJ PŁCI JEST DZIECKO? POCHWALIŁA SIĘ UROCZYM ZDJĘCIEM Z MALUSZKIEM