Wczoraj, 30 stycznia Joanna Moro została mamą. Na świat przyszła jej wyczekiwana córeczka. Aktorka znana z głównej roli w serialu Anna German postanowiła podzielić się ze swoimi fanami radosną wiadomością w mediach społecznościowych. Zamieściła na Instagramie zdjęcia ze szpitala z maluszkiem.

Joanna Moro doczekała się córki

Joanna Moro przekazała, że jej córeczka urodziła się 30 stycznia w godzinach porannych w jednym z warszawskich szpitali. Gwiazda jest wyraźnie szczęśliwa i podekscytowana. W opisie pod zdjęciem z maluszkiem opisała swoje emocje, jakie odczuwa od momentu porodu.

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!
– napisała artystka.

W ciągu chwili od publikacji posta znalazło się pod nim mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Fani oraz znajomi z branży piszą w nich wiele miłych słów.

Asieńkaaaaa, gratulacje! Witamy kruszynkę
– napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Jakie imię otrzymała dziewczynka? Krótko przed porodem Joanna Moro zdradziła, że wybierze dla córeczki jedno z dwóch imion - po mamie lub babci aktorki. Póki co jednak nie wiadomo, na które w końcu się zdecydowała.

Moim zdaniem zwycięży tradycja i dziewczynka odziedziczy imię po jej mamie Jolancie albo babci Janinie
- mówiła.

Aktorka ma dwóch synów

Joanna Moro od 2008 roku jest szczęśliwą żoną Mirosława Szpilewskiego. Para poznała się jeszcze w okresie studiów. Ona uczęszczała do Akamedii Teatralnej, a on na Politechnikę Warszawską.

Po raz pierwszy spotkali się w Teatrze Dramtycznym na spektaklu "Makbet". Mama Mirosława, która towarzyszyła mu tego wieczora rozpoznała w Joannie swoją uczennicę ze szkoły w Wilnie. Postanowiła podejść do niej i przedstawić swojego syna. Mężczyzna zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Aktorka zdradziła, że od początku uważała swojego partnera za bardzo przystojnego. Podobało się też jej, że jest inteligentny i... poważny.

Co więcej, Mirek jest pasjonatem salsy, podobnie jak aktorka. Te wspólne zainteresowanie jeszcze bardziej zbliżyło do siebie parę.

Aktualnie Asia i Mirek wychowują dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego.

Może zainteresuje Cię to: TRZECIA CIĄŻA JOANNY MORO. WYZNAŁA, JAK JĄ ZNOSI

Zobacz także: JOANNA MORO W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY WESZŁA DO LODOWATEJ WODY. FANI SĄ OBURZENI PO OBEJRZENIU TEGO WIDEO. CO Z BEZPIECZEŃSTWEM DZIECKA

Portal "Życie" informował o: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY SPODZIEWAJĄ SIĘ BLIŹNIAKÓW? TO BYŁABY SENSACJA. NAJNOWSZE ZDJĘCIE WZBUDZA PODEJRZENIA