Dawid Kwiatkowski nazywany często "polskim Justinem Biberem" nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Przez cały czas aktywnie tworzy muzykę i koncetruje, a przy tym zajmuje fotel jurora w programie "The Voice of Poland". W ubiegłym roku wyszła jego piąta płyta.

Niestety początek roku przyniósł wokaliście bardzo smutne wieści. Musiał pożegnać się z bliską mu osobą, która od początku była dla niego wielkim wsparciem.

Dawid Kwiatkowski pożegnał się z bliską mu osobą

Popularny artysta postanowił poinformować swoich fanów o przykrych wieściach w mediach społecznościowych. Na jego facebookowym profilu pojawił się niespodziewany, wyjątkowo emocjonalny wpis. Znalazły się w nim podziękowania dla jednego z jego współpracownika, który był z nim od początku kariery.

Jak się okazało, muzyk pożegnał się ze swoim menadżerem od spraw wizerunku. Igor Pilewicz towarzyszył artyście blisko 8 lat, czyli praktycznie od początku jego kariery w show-biznesie. Oboje zapewniają, że wspólnie podjęli taką decyzję i nie była ona spowodowana kłótnią.

Przed kilkoma dniami zdecydowaliśmy z Igorem o naszej rozłące
- rozpoczął post Dawid Kwiatkowski.

Dawid przyznał, że Igor był mu niczym brat, wspierał go w trydnych chwilach i świętował te pozytywne momenty. I na pewno nie ma zamiaru o nim zapominać i wymazywać z pamięci.

Rozstajemy się w zgodzie, jak dorośli faceci, podejmując świadomą decyzję. Wydaje mi się, że wychowałem bardzo mądrego i dojrzałego artystę
- pisał Igor Pilewicz na swoim profilu.

Mężczyźni przyjaźnili się ze sobą prywatnie

Igor Pilewicz był dla Dawida Kwiatkowskiego bardzo bliską osobą. Ich relacja odbywała się nie tylko na gruncie zawodowym, ale też prywatnym. Mężczyźni byli dla siebie przyjaciółmi. Nie trudno tego nie zauważyć czytając post muzyka. Wyraźnie widać, że mężczyźni byli sobie bardzo bliscy, a ich decyzja nie była zbyt łatwa.

View this post on Instagram

thank u. 😎

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

Na pewno nieraz zrobimy wyskok w miasto!
- zapewnił Dawid Kwiatkowski.

Dawid, cały czas będziesz dla mnie kimś pomiędzy niesfornym synem a ogarniętym bratem. Powodzenia, Młody!
- pisał Igor Pilewicz.

Może zainteresuje Cię to: DAWID KWIATKOWSKI ROZŁOŻONY NA ŁOPATKI PRZEZ 15-LATKĘ. CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W THE VOICE KIDS

Zobacz także: MŁODZIUTKI UCZESTNIK THE VOICE KIDS ZAŚPIEWAŁ HIT ZBYSZKA WODECKIEGO. WZRUSZENIE ODBIERA MOWĘ

Portal "Życie" informował o: FANI MARTWIĄ SIĘ O ZDROWIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ. ARTYSTKA ZNIKA W OCZACH