Disco polo od dawna wzbudza wiele kontrowersji. Z jednej strony sporo osób uważa, że jest to mało ambitna muzyka stworzona dla prostych ludzi ze wsi, a z drugiej ma swoje ogromne rzesze fanów, które od pewnego czasu znów się powiększa.

Stacja Polsat postanowiła pójść za rosnącym trendem disco polo i zapowiada powrót popularnego niegdyś programu w nieco odświeżonej formule. To będzie prawdziwy hit z królem disco polo w roli głównej!

Wielki hit Polsatu wraca na antenę. Program poprawdzi król disco polo

Starsi widzowie Polsatu z pewnością pamiętają program "Disco Relax" z lat 90. To właśnie wtedy polska muzyka disco polo cieszyło się największą popularnością. Nic więc dziwnego, że projekt ten odniósł prawdziwy sukces i przyciągnął miliony ludzi przez ekrany.

Dziś mamy do czynienia z odrodzeniem tego nurtu muzycznego w wykonaniu między innymi Zenka Martyniuka, dlatego zapowiedziano powrót "Disco Relax". Takie wieści przekazała Edyta Folwarska, prezenterka związana z disco polo.

Pamiętacie kultowy program z lat 90. który emitowany był na antenie Polsatu? "Disco Relax" Wszystko wskazuje na to, że od 7 marca co sobota razem z Marcinem Millerem i Marcinem Kotyńskim poprowadzimy na antenie Polsatu podobną formułę. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, aby nie zapeszać. Trzymajcie za nas kciuki
- poinformowała prezenterka.

Pamiętacie kultowy program z lat 90’ który emitowany był na antenie Polsatu? „Disco Relax” 🌞 Wszystko wskazuje na to, że...

Gepostet von Edyta Folwarska am Donnerstag, 23. Januar 2020

Powrót króla disco polo

Jedną z informacji, która szczególnie spodobała się fanom disco polo, to fakt, że program "Disco Relax" wróci wraz z jego prowadzącym, Marcinem Millerem z zespołu Boys. Muzyk podobnie jak Zenek Martyniuk nazywany jest często "królem disco polo".

Co więcej w projekcie weźmie również udział znana w środowisku prezenterka, Edyta Folwarska oraz Marcin Kotyński związany ze stacją Vox FM. Wiele wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z prawdziwie gwiazdorską obsadą. Internauci byli zachwyceni tą informacją.

Pewnie, że pamiętam, oglądałam. Ale byłoby fajne, gdyby wrócił na antenę po latach
- pisała jedna z fanek

O tak. Moje początki z disco polo to właśnie "Disco Relax" i lata 90
- wspominał inny pod postem prezenterki.

Może zainteresuje Cię to: ZENEK MARTYNIUK PRZYZNAJE JAKĄ CENĘ PŁACI ZA BYCIE SŁAWNYM. MAŁO KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ, ŻE KRÓL DISCO POLO TEGO NIE LUBI

Zobacz także: PLAKAT PROMUJĄCY FILM O ZENONIE MARTYNIUKU DOCZEKAŁ SIĘ NOWEJ ODSŁONY. CZY JEST TAK SAMO KONTROWERSYJNY JAK POPRZEDNI?

Portal "Życie" poleca: KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM