Krystyna Janda jest jedną z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Dodatkowo, aktorka znana jest ze swojej silnej niechęci do partii rządzącej, którą często podkreśla w swoich postach.

Przypomnijmy, aktorka niedawno obchodziła swoje 67 urodziny i z tej okazji poprosiła swoich na Facebooku o uczestnictwo w protestach i walce o wolne oraz niezależne polskie sądy.

- Jutro 18 grudnia. Według dokumentów kończę jutro 67 lat. Moje urodziny spędzę pod sejmem aby wyrazić swój sprzeciw wobec tego co się dzieje. Proszę o nie składanie życzeń urodzinowych, wystarczy innych smutków. Mam uczucie że sytuacja jest krytyczna. Bardzo poważna. Pozdrawiam Państwa serdecznie. Do zobaczenia podczas protestu – napisała w poruszającym poście na Facebooku aktorka.

Krystyna Janda popełniła wielką gafę

Tym razem Krystyna Janda postanowiła umieścić coś, co rozbawiło jej fanów do łez. Aktorka zamieściła na swoim Facebooku post „zagadkę”. Co najśmieszniejsze, zawarta w nim „tajemna wiedza”, nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

I jak co roku.

Gepostet von Krystyna Janda am Mittwoch, 22. Januar 2020

W tym roku wszyscy jesteśmy w jednym wieku. To jest raz na tysiąc lat. Twój rok urodzenia + twój wiek w tym roku = 2020. Następny raz będzie za 2 tysiące lat. Niesamowite” – brzmiała treść zamieszczona przez Jandę.

Jak łatwo obliczyć, suma wieku danej osoby plus jej rok urodzenia zawsze dadzą wynik równy aktualnemu roku.

Pierwszy w historii Nobel dla Polki

Internauci nie mogli opanować swoich żartów. Ich zdaniem Krystynie Jandzie śmiało można przyznać Nobla.

Jest szansa na pierwszy w historii nobel z matematyki i może to będzie Polka. Trzymam kciuki pani Krystyno” – napisał jeden z internautów.

„A wiecie co jest niesamowitego w tym, to że w przyszłym roku jak dodam do mojej daty urodzenia mój wiek wyjdzie mi 2021 no niesamowite, to jakiś cud panie, cud” – napisał kolejny.

Zobacz także: KRYSTYNA JANDA OBCHODZI DZIŚ 67. URODZINY. AKTORKA ZAMIAST ŻYCZEŃ I PREZENTÓW PROSI O COŚ BARDZO NIECODZIENNEGO

Może zainteresuje Cię to: ŻEGNAMY ANDRZEJ PRZERADZKIEGO. KRYSTYNA JANDA OPUBLIKOWAŁA WPIS, DOTYCZĄCY MĘŻA SWOJEJ WIELOLETNIEJ PRZYJACIÓŁKI