Krystyna Janda opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym informuje o śmierci męża swojej wieloletniej przyjaciółki, a także współpracowniczki – Magdy Umer.

Jak pisze aktorka, to już kolejna śmierć bliskiej dla niej osoby.

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko co dzieje się dookoła w kraju – wyznała w zamieszczonym przez siebie wpisie Janda.

Andrzej Przeradzki miał 70 lat. W 2013 roku, podczas pobytu w Egipcie, mężczyzna nurkując dostał wylewu. Od tamtego momentu jego stan zdrowia był poważny.

Syn zmarłego opublikował na swoim Facebooku wzruszający wpis. Franciszek Przeradzki żegnając ojca napisał:

Pierwszy raz umarłeś w poniedziałek, jakoś po ósmej rano. Widzieliśmy się dwie godziny później, ale myślę, że już tego nie wiedziałeś.(...) Drugi raz umarłeś w piątek, przed szesnastą. Myślę, że twoja stypa może być jeszcze weselsze niż babci Wandzi. Chociaż w sumie nie wiem. Brakuje ciebie, żeby te wszystkie historie opowiedzieć.

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze...

Gepostet von Janda Jolanta Krystyna am Dienstag, 3. Dezember 2019

Przypomnij sobie o… SMUTNA HISTORIA STANISŁAWA BAREI. ŻONA NIE MOGŁA POŻEGNAĆ REŻYSERA

Jak informował portal Życie: HISTORIA EUGENIUSZA BODO, ARTYSTY, Z KTÓRYM ŚWIAT NIGDY SIĘ NIE POŻEGNAŁ. DZIENNIKARZE WSKAZUJĄ NA NOWE FAKTY