To właśnie w jednej ze swoich najnowszych książek dla dzieci Agnieszka Chylińska szczerze opowiedziała o swoim życiu. Choć „Giler, trampolina i reszta świata" to historia przeznaczona dla dzieci, jednak znajdują się w niej odniesienia do prywatnego życia artystki.

Nie od dziś wiadomo bowiem, że twórczość Chylińskiej czerpie dużo z jej doświadczeń. Choć sama gwiazda bardzo dba o swoją prywatność, w piosenkach i książkach często odwołuje się do swojego życia. Podkreśla to w swoich wywiadach:

Nie pokazywałam się z dziećmi i mężem na czerwonym dywanie. Jeżeli chciałam coś o sobie przekazać, to przemycałam to w piosenkach i książce

Ziarnko prawdy w opowieści dla dzieci

Jednym z bohaterów najnowszego dzieła Agnieszki Chylińskiej jest chłopiec chory na autyzm. Przypomnijmy, że sama piosenkarka niedawno napisała do swoich fanów list, w którym wyjawiła, że jest mamą „wyjątkowego dziecka”.

Na tym podobieństwa się jednak nie kończą. Historia opisana w książce „Giler, trampolina i reszta świata" przedstawia losy Państwa Zezików – rozwiedzionej pary z trójką dzieci.

Sama Chylińska ma właśnie trójkę dzieci. Czy ta niezwykła zbieżność z jej biografią jest przypadkowa?

W swojej najnowszej książce artystka opisała także rozpad małżeństwa i wpływ rozwodu na życie rodziny:

Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, uraz i lekceważeń zrobi się węzeł, który niezauważalnie zacznie niszczyć plan na szczęście.

Tymczasem już kilka lat temu pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w związku popularnej wokalistki. Na płycie „Pink Punk” w utworze „Tapeta” kobieta bezpośrednio zwróciła się do swojego męża:

Zmywam, sprzątam cały dzień,

Rodzę dzieci, staram się.

Jestem kiedy tylko chcesz

Rzygasz na mnie, jeśli chcesz

Ty po domu snujesz się

Ciągle nie wiesz czego chcesz

Sama nie wiem czy choć raz

Powiedziałeś do mnie tak:

Jesteś piękna, kocham cię

Od momentu, gdy ta piosenka ujrzała światło dzienne, minęły już dwa lata. Wygląda jednak na to, że wspomnienie tamtych ciężkich chwil nadal pozostaje żywe w pamięci Agnieszki Chylińskiej.

Sygnały, że w małzeństwie Chylińskiej dzieje się źle pojawiały się już wcześniej. Artystka dawała temu znać np. w programach Kuby Wojewódzkiego. 

Chylińska z Kubą zna się nie od dziś i pozwala sobie w jego towarzystwie na wyjątkową szczerość. Choć na antenie nigdy nie powiedziała tego wprost, między wierszami można było wyczytać, że w związku z "Mareczkiem" coś nie gra. 

Ważną osobą w życiu Chylińskiej jest też jej matka. Mimo krążycych wielu anegdota na ich temat, zdaje się, że córka może liczyć na jej wsparcie i pomoc. 

Miejmy nadzieje, że w życiu wokalistki wszystko sie poukłada. 

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... AGNIESZKA CHYLIŃSKA W MOCNYCH SŁOWACH O POJAWIENIU SIĘ JEDNEJ Z JEJ PIOSENEK W REKLAMIE. ZNIESMACZENI FANI SĄ ZDZIWIENI DECYZJĄ WOKALISTKI

Warto sobie przypomnieć... AGNIESZKA CHYLIŃSKA OPOWIADA O TRAUMATYCZNYCH PRZEŻYCIACH. BYWAŁY MOMENTY WIELKIEGO ZWĄTPIENIA

Portal "Życie" informował także o... MARTA KACZYŃSKA NIE CHCIAŁA, BY TO WYSZŁO NA JAW. ROZWIKŁANO TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ JEJ CÓRKI