Chyba każdy z nas od czasu do czasu z sentymentem wraca do starych zdjęć i chętnie je ogląda. Patrząc w lustro, możemy mieć problem, by dostrzec podobieństwo między swoim odbiciem a fotografiami z lat młodzieńczych. Tym większym wyzwaniem jest odgadnięcie, kim jest osoba publiczna ze zdjęcia.

Zdjęcie gwiazdy TVN z czasów szkolnych

Czasami ciężko poznać, kto znajduje się na zdjęciu. Jedna z gwiazd umieściła na Instagramie swoje stare fotografie, co pokazało, jak mocno zmieniła się na przestrzeni lat. Uwaga: nastolatka z fotografii i dojrzała kobieta z aktualnych zdjęć to ta sama osoba!

Na zdjęciach, które opublikowała niedawno na Instagramie, gwiazda miała tylko 14 lat. Możemy ją tam zobaczyć również w innej fryzurze i kolorze włosów – obecnie jest blondynką.

Mowa o postaci znanej z mediów, która współpracuje m.in. ze stacją TVN – Joannie Przetakiewicz. Obecnie 52-letnia kobieta zajmuje się nie tylko modą (jako projektant, dyrektor marki modowej oraz dyrektor kreatywna domu mody), ale również biznesem oraz prawem.

Joanna Przetakiewicz jest bardzo ważną postacią w świecie mody. Wypracowanie sobie tego statusu, a także – jak widać – wizerunku, trwało wiele lat.

Joanna Przetakiewicz kiedyś i dziś

Widać, że gwiazda bardzo mocno się zmieniła. Kiedyś miała ciemne włosy, aktualnie pozostaje przy blondzie. Trzeba jednak przyznać, że jej poprzedni wizerunek wyglądał świeżo i dziewczęco oraz przede wszystkim stosownie do wieku.

„Tak to JA i moja metamorfoza w latach 80! Miałam wtedy 14 lat. To był właśnie TEN moment, kiedy odkryłam, że wolę Alexis niż nudziarę Cristal, oraz to, że bycie grzeczną i skromną nie jest dla mnie.”

„W związku z powyższym postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa, czyli zrobić trwałą! Wystarczyło, by stać się REBEL? PS. Upoważniam do pokazania innym jako ostrzeżenie” – podpisała zdjęcia.

Przypomnij sobie o… DAGMARA Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA” TRAFI DO ZAKŁADU ZAMKNIĘTEGO? „TY JESTEŚ STUKNIĘTA? JUŻ SZUKAM JAKIEGOŚ DOKTORA PSYCHIATRY”

Jak informował portal Życie: CO ŁĄCZY ANNĘ JANTAR I MARYLĘ RODOWICZ? PRZEZ WIELE LAT TRZYMAŁY TO W SEKRECIE

Portal Życie pisał również o… NIEZWYKŁE WŁAŚCIWOŚCI RYŻU. PO CO WKŁADAĆ GO DO SZAFY I W JAKI SPOSÓB PRZYWRACA BANANOM ŚWIEŻOŚĆ