Cezary Pazura i jego ówczesna partnerka Weronika Marczuk przez dłuższy czas uchodzili za idealne małżeństwo.

Nagłe rozstanie

Wtedy aktor był u szczytu sławy i zagrał swoje najsłynniejsze role. Ona z kolei pilnowała interesów jako menadżerka i współwłaścicielka ich firmy producenckiej.

Nic więc dziwnego, że kiedy media obiegła informacja o ich rozstaniu, wszyscy byli bardzo zaskoczeni.

Niestety rozstanie nie przebiegło w zbyt przyjaznej atmosferze. Przez lata oboje oskarżali się nawzajem w tabloidach. Aktor powiedział nawet o swojej byłej żonie, że "żałuje, że nosi moje nazwisko".

Cezary Pazura i Weronika Marczuk ułożyli sobie życie

Aktualnie zarówno Cezary Pazura, jak i Weronika Marczuk żyją w szczęśliwych związkach.

W 2009 roku aktor poślubił o 26 lat młodszą od siebie Edyta Zając. Para wychowuje trójkę swoich dzieci.

Z kolei Weronika Marczuk całkowicie zniknęła z mediów. Od 7 lat pozostaje w związku z mężczyzną spoza show-biznesu

Weronika Marczuk urodziła

Ostatnio Weronika Marczuk została mamą. Kobieta długo nie mogła zajść w ciążę. Dopiero teraz, w wieku 49-ciu lat, Weronika urodziła dziecko.

Co ciekawe, winą za nieposiadanie dzieci, Marczuk obarczała byłego partnera.

W moim życiu strach wiele zniszczył. Nie znoszę tego słowa. Za dużo i za długo się bałam. Bałam się mówić, co myślę i czuję, podejmować ważne decyzje. Wychylić się, obronić siebie. Uważałam, że wyjdę na idiotkę. Bałam się urodzić dziecko.

Córeczka Weroniki Marczuk przyszła na świat parę dni temu. Mała Ania urodziła się w warszawskim szpitalu na ulicy Kasprzaka. Ważyła 3,2 kg.

View this post on Instagram

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰 ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Mamie i małej Ani życzymy wszystkiego najlepszego.