Program "Mam talent" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Atmosferę tego programu tworzą ludzie, którzy potrafią swoimi talentami nie tylko dziwić, ale także wprawiać w prawdziwe osłupienie!

Złoty przycisk

Kiedy duet Duo Destiny”, składający się z Polki – Kingi Grześków i Portugalczyka Gonzalo Rogue pojawił się w polskim „Mam Talent”, jurorzy byli zachwyceni. Już podczas castingu otrzymali od Agnieszki Chylińskiej bezpośrednią przepustkę do półfinału – złoty przycisk.

- W takich chwilach po prostu nie ma słów. Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk - mówiła wówczas Chylińska.

Amerykański sen

Ostatnio polski duet został także bohaterem amerykańskiej edycji show. Nagranie z „Duo Destiny” szybko trafiło do sieci. Zwycięzcy naszej 11 edycji programu pojawili się na tamtejszej scenie i zachwycili nie tylko jury i publiczność, ale także wszystkich amerykańskich widzów. Jak im się to udało?

Jak się okazuje amerykańscy jurorzy nie mogli wyjść z wrażenia, w jakie wprawił ich występ duetu.

- To było perfekcyjne. Nie popełniliście żadnego błędu. Było seksownie, romantycznie i zapierało dech w piersiach – powiedziała pełna zachwytu Heidi Klum.

- Mimo że widziałam takie rzeczy już wielokrotnie, to wasz występ był dla mnie świeży i zupełnie inny. Wasza siła jest nie zwykła. Zrobiliście fantastyczną robotę. Jestem z was dumna - dodała kolejna z jurorek - Alesha Dixon.

Występ „Duo Destiny” nie pozostawił obojętnym także Simona Cowell, który nie zawsze chętnie chwali uczestników programu.

- Jesteście oszałamiający - powiedział krótko Cowell.

Nagranie z duetem trafiło do sieci. Amerykanie są pod wrażeniem talentu Kingi i Gonzalo. Być może artyści będą mieli okazje spełnić „amerykański sen”?

Na portalu "Życie" dowiesz się również... PIES, KTÓRY ZOSTAŁ TYGRYSEM. JAK PEWIEN ROLNIK CHRONI SWOJE UPRAWY PRZED NIEPROSZONYMI GOŚĆMI

Warto sobie przypomnieć... TO WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ. PODCZAS POŁOWÓW AUSTRALIJSKI RYBAK ZŁOWIŁ PREHISTORYCZNEGO REKINA. NAUKOWCY SĄ ZASKOCZENI