Chiromancja to wróżenie z dłoni, które narodziło się w starożytności. Zauważono wówczas, że linie znajdujące się na wewnętrznej stronie dłoni, przypominają te łączące gwiazdy. Następnie przerysowano je i zaczęto na ich podstawie przewidywać losy ludzkie.

Dzięki poszczególnym liniom znajdującym się na naszych dłoniach, możemy określić swoja przyszłość. Jak się okazuje na tej podstawie jesteśmy w stanie przewidzieć swoje szczęście miłosne. Wszystko dzięki tzw. linii serca.

Gdzie znajduje się linia serca?

Linię serca znajdziemy po wewnętrznej stronie dłoni. Lokuje się ona tuż pod najmniejszym palcem. Linia ta może być dłuższa lub krótsza. Jej długość może sięgać do palca środkowego lub wskazującego.

Kształt i długość linii serca mogą być różne. Na podstawie jej wyglądu możemy nawet określić typ swojej osobowości, aby to zrobić, należy złączyć ze sobą dłonie i określić, jak wygląda nasza linia.

Oto 3 podstawowe kształty linii serca.

1. Twoje linie serca są na równym poziomie

Jeżeli twoje linie serca się stykają, śmiało możesz powiedzieć, że jesteś typem osoby o "kryształowym sercu”. Twoje usposobienie jest łagodne. Z natury jesteś spokojny, a inni ludzie mogą liczyć na twoje wsparcie. Charakteryzujesz się ogromna empatią. Dla swoich bliskich jesteś dużym wsparciem.

Masz też ogromne szczęście w miłości. Twój partner jest oddany i lojalny. Osoby z taką linią serca, często poślubiają przyjaciół.

2. Lewa linia serca jest wyżej niż prawa

Jesteś osobą, która zawsze ma swoje zdanie. Umiesz liczyć na siebie i jesteś niezależny. Zdarza się, że walczysz o swoje ,,idąc po trupach do celu”, dlatego możesz być odbierana jako osoba agresywna.

W miłości jesteś namiętnym kochankiem, osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Często zakochujesz się w osobach młodszych i dynamicznych, a także obcokrajowcach.

3. Prawa linia serca jest wyżej niż lewa

Jeżeli twoja prawa linia serca jest dłuższa od lewej, jesteś tzw. starą duszą. Osoby takie często cechuje dojrzałość emocjonalna. Zazwyczaj wybierają sobie za przyjaciół ludzi starszych i mądrzejszych.

Osoby o tym typie osobowości często romansują.

Jak informował portal Życie: RZADKO MYJESZ RĘCE? ZOBACZ, CO MOŻE CI GROZIĆ!

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY