Majka Jeżowska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która swoją twórczość skupiła na tworzeniu piosenek dla dzieci.

Wakacje w tropikach

Majka Jeżowska zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z wakacji. Piosenkarka i jej znajomi, postanowili odpocząć o szarej polskiej rzeczywistości i uzupełnić braki witaminy D w słonecznej Tajlandii.

Niesamowita figura piosenkarki

Na profilu Majki Jeżowskiej, na szczególną uwagę zasługuje jedna rzecz. Gwiazda umieściła na nim zdjęcie w bikini.

Gwiazda pozuje w pomarańczowym stroju kąpielowym, na który zarzuciła białą koszulę. Świeżości i dziewczęcości całej stylizacji dodają modne lustrzane okulary i blond włosy pokręcone od morskiej soli.

Patrząc na to zdjęcie aż trudno uwierzyć w to, że Majka Jeżowska już wkrótce przekroczy 60!

Mimo wieku, piosenkarka wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie. Jak zdradziła kiedyś w wywiadzie dla „Vivy”, nie zamierza kryć się ze swoim wiekiem i ciałem, które w pełni akceptuje.

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w Internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce.

Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem.

Przypomnij sobie o… PLAKAT PROMUJĄCY FILM O ZENONIE MARTYNIUKU DOCZEKAŁ SIĘ NOWEJ ODSŁONY. CZY JEST TAK SAMO KONTROWERSYJNY JAK POPRZEDNI

Jak informował portal Życie: POPULARNY PRODUKT WYCOFANY ZE SKLEPÓW. ZAWIERA TOKSYCZNĄ SUBSTANCJĘ