Taniec z Gwiazdami” jest bardzo popularnym programem już od lat. Najpierw emitowano go na antenie TVN, następnie zaś Polsat zdecydował się na wykupienie praw.

Trwają przygotowania do kolejnej, już jedenastej edycji programu na antenie telewizyjnego Polsatu. Choć show możemy oglądać w telewizji już od lat, wciąż nie znudziło się tysiącom widzów.

Zdarzają się edycje, w których pojawia się niewiele prawdziwych gwiazd. Ta, która odbędzie się wiosną 2020 roku, prawdopodobnie nie będzie do nich należała. Ogłoszono kolejną gwiazdę edycji.

Marcin Bosak wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Marcin Bosak to aktor, który znany jest nie tylko z seriali (głównie „M jak miłość”), ale także z występów teatralnych, teledysków oraz filmów. Znany jest także z dubbingowania zagranicznych produkcji.

Prywatnie Marcin Bosak to brat Anny Bosak, która pasjonuje się tańcem i doszła do finału w „You Can Dance – Po prostu tańcz”, programie, który emitowany był na antenie TVN. Ania była również trenerką w „Tańcu z Gwiazdami”.

Gwiazdor będzie jednym z uczestników popularnego tanecznego show. Podaje się, że na parkiecie zobaczymy również m.in. Nicole Bogdanowicz, Annę Karwan, Mikołaja Jędruszczaka, Tomasza Oświecińskiego, Edytę Zając i Julię Wieniawę, jednak Marcin Bosak to pierwsze oficjalnie potwierdzone nazwisko.

„Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji @tanieczgwiazdami jest aktor filmowy, teatralny i serialowy @bosak.marcin. Przez wiele lat trenował karate. Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze” – ogłosiła ekipa „Tańca z Gwiazdami”.

Marcin Bosak świetnie radzi sobie we wszystkich dotychczasowych przedsięwzięciach, a w razie potrzeby siostra z pewnością udzieli mu kilku lekcji tańca. Czy to kandydat na zwycięzcę show?

Przypomnij sobie o… MAGDA GESSLER POKAZAŁA SIĘ BEZ DOCZEPIANYCH LOKÓW. JAK WYGLĄDA GWIAZDA "KUCHENNYCH REWOLUCJI" BEZ MAKIJAŻU

Jak informował portal Życie: KSIĄŻĘ HARRY WYDAŁ OFICJALNE OŚWIADCZENIE. ZNANY JEST PRAWDZIWY POWÓD ODEJŚCIA MONARCHY Z KRÓLEWSKIEGO RODU

Portal Życie pisał również o… JURORZY "THE VOICE KIDS" BYLI TOTALNIE ZASKOCZENI. WYSTĘP 13-LETNIEGO ANTKA ZROBIŁ NA NICH DUŻE WRAŻENIE