Widzowie telewizji Polsat już ósmy rok z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów z serialu „Przyjaciółki”. O popularności produkcji świadczą wyniki badań Nielsena, „Przyjaciółki” ogląda 1,6 miliona osób.

W listopadzie 2019 roku wyemitowany został ostatni odcinek 14. sezonu. Wiadomo już, że kręcenie zdjęć do kolejnego sezonu zostało rozpoczęte. Tak jak poprzednio, w role głównych bohaterek wcielą się Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska.

Podczas rozmowy przeprowadzonej dla magazynu „Party”, Joanna Liszowska zdradziła kulisy produkcji jednego z odcinków. Podczas kręcenia jednej ze scen, aktorka znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Według scenariusza, aktorka miała wskoczyć do wody. Jednak była ona tak płytka, że w czasie wykonywania tego zadania, Joanna Liszowska poczuła ogromny, przeszywający ból. O całej historii mówi dla „Party”:

- Udowodniłam wszystkim, że można wskoczyć do wody na głębokość kolan i… zniknąć w niej całkowicie. Pamiętam też Ból. Wydawało mi się wtedy, że urwało mi stopy, ale wyłoniłam się z tej wody jak syrena. Całe szczęście dubli nie było.

Na szczęście dla aktorki, cała sytuacja zakończyła się pomyślcie. Zadowoleni też są z pewnością fani, ponieważ nic nie stanie na przeszkodzie, aby jedna z ich ulubionych bohaterek, Patrycja Kochan, którą gra właśnie Liszowska, nadal pojawiała się w serialu. Nikt nie dopuszcza nawet myśli, że Patrycja mogłaby zginąć w pierwszym odcinku kolejnego sezonu.

15. sezon serialu pt. „Przyjaciółki” pojawi się na antenie Polsatu już wiosną 2020 roku. Produkcją zajmuje się Akson Studio, które od początku wierzyło w sukces tego projektu.

Przypomnij sobie o… ZBLIŻA SIĘ NAJBARDZIEJ NIEKORZYSTNY DZIEŃ W ROKU. CZYM JEST BLUE MONDAY I DLACZEGO GO TAK NAZWANO

Jak informował portal Życie: ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ZNIESIONY DLA SENIORÓW? POLSKI RZĄD ROZWAŻA TAKĄ PROPOZYCJĘ. OD KIEDY SĄ MOŻLIWE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… NA POLSKICH DROGACH STANIE MNÓSTWO NOWYCH RADARÓW. UJAWNIONO GDZIE KIEROWCY POWINNI ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU