Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak znają się już ponad 15 lat. Jak się okazuje, przed serialem "Rodzinka.pl" wcale nie pałali do siebie większą sympatią. Mało brakowało, aby nie zagrali pary, gdyż aktorka zażyczyła sobie zdjęć próbnych, przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu Karolaka w rolę Ludwika Boskiego.

Kiedy już wszystko było ustalone, dostałem telefon, że będą zdjęcia próbne. Nienawidzę takich praktyk, ale musiałem się zgodzić. Gośka martwiła się, czy uciągnę z nią to granie
– zdradził aktor w jednym z wywiadów.

Na szczęście podczas próbnego planu zdjęciowego okazało się, że oboje świetnie czują się w swoich rolach i bardzo dobrze dogadują się. Obecnie są bliskimi przyjaciółmi i spędzają ze sobą dużo czasu zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak znów zagrają razem

W tym roku widzowie mogą poczuć, że serialowej pary jest za dużo. Nie dość, że w na TVP2 zostanie wyemitowany kolejny sezon "Rodzinki.pl", w którym klasycznie zobaczymy ich w roli Boskich, to aktorzy wystąpią jeszcze dwóch produkcjach filmowych.

Będzie to komedia romantyczna "Miłość na Marsie" oraz film sensacyjny "Banksterzy". Premiera obu filmów planowana jest w tym roku.

Komedia romantyczna "Miłość na Marsie"

"Miłość na Marsie" to świąteczna komedia romantyczne. W tym miesiącu ruszają zdjęcia do tego filmu w Sopocie. Ekipa znajdzie się nie tylko w najbardziej rozpoznawalnych częściach miasta, takich jak molo, ulica Bohaterów Monte Cassino, przystań rybacka, dworzec, willa Bergera czy niedawno otwarte miateczko noworoczne, ale też w nieco mniej znanych miejscach.

Póki nie podano oficjalnie informacji, kto jeszcze poza Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem zagra w produkcji.

Kontrowersyjna produkcja "Banksterzy"

"Banksterzy" to pierwsza w historii polska produkcja prezentująca kulisy największej afery finansowej III RP, której setki tysięcy rodzin do dziś odczuwa skutki.

Konkretnie chodzi o tak zwany "czarny czwartek" z 2015 roku. To właśnie wtedy podjęto decyzję o wprowadzeniu drastycznych zmian na rynku walutowym, co doprowadziło do wielkiego dramatu osób, które mają kredyt we frankach szwajcarskich. Szwajcarski Bank Centralny uwolnił kurs franka wobec euro, przez co gigantycznie wzrosły raty kredytowe.

W Warszawie miały miejsce już pierwsze zdjęcia. Poza Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem, w obsadzie pojawiły się nazwiska, takie jak Antoni Królikowski, Jan Frycz czy Rafał Zawierucha.

Może zainteresuje Cię to: TOMASZ KAROLAK MA SPORE DŁUGI? KOLEJNE INFORMACJE WYCHODZĄ NA JAW

Zobacz także: TO PIERWSZY TEGO TYPU FILM W HISTORII POLSKI. JEST NOWY ZWIASTUN, BĘDZIE WARTO WYBRAĆ SIĘ DO KINA

Portal "Życie" poleca: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI PRZESZEDŁ KOLEJNĄ OPERACJĘ. NIESTETY, W TRAKCIE POJAWIŁY SIĘ KOMPLIKACJE. JAK CZUJE SIĘ AKTOR