W ostatnim czasie w polskiej branży filmowej wiele się dzieje! Co chwilę dobiegają informacje o kolejnych nowych produkcjach. Pod koniec minionego roku opublikowano zwiastun następnego filmu jednego z najbardziej płodnych polskich reżyserów, Patryka Vegi. Zobaczymy w nich Małgorzatę Kożuchowską, która nie pierwszy raz zaprezentuje swoją drapieżną odsłonę.

Pojawił się także fragment ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Film powstaje po okiem pisarki, a na jej potrzeby ściągnięto nawet włoskiego aktora. Jak się okazuje, produkcja nie cieszy się jednak zbyt pozytywnymi opiniami.

Opublikowano drugi zwiastun polskiego horroru

W środę na YouTube pojawił drugi zwiastun polskiego horroru, o którym jest głośno już od pewnego czasu. Chodzi o film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" reżyserii Bartosza M. Kowalskiego.

W obsadzie znalazła się jedna z najbardziej przedsiębiorczych aktorek, Julia Wieniawa. W trailerze widać także, że poza celebrytką, zobaczyć będzie można jej koleżankę z planu "Rodzinka.pl", Wiktorę Gąsiewską. Co więcej pojawi się także Piotr Cywrus, znany głównie z roli Ryśka z "Klanu".

Poza zwiastunem zaprezentowano również oficjalny plakat. Premiera kinowa filmu będzie miała miejsce w piątek, 13 marca.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - o czym będzie film?

Akcja filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" podobnie jak większość horrorów zacznie się zupełnie niewinnie. Grupa nastolatków, która jest uzależniona od smartfonów pojedzie na obóz "offline". Wycieczka do lasu nie powiedzie się jednak zgodnie z planem organizatorów. Młodzi ludzie staną oko w oko, z czymś, z czym nigdy w życiu nie spotkali się nawet w najgłębszych zakarkach internetu. W obliczu śmiertelnego zagrożenia odkryją prawdziwe wartości, takie jak przyjaźń czy miłość. Czy ktokolwiek wyjdzie z tego cało?

Może zainteresuje Cię to: CZY JULIA WIENIAWA I BLANKA LIPIŃSKA ROZPOCZNĄ WSPÓŁPRACĘ? "COŚ Z TEGO BĘDZIE"

Polecamy także: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY SERIAL W TYM ROKU NA PODSTAWIE POSWIĘCI POLAKA. CZY WARTO OBEJRZEĆ "WIEDŹMINA"

Portal "Życie" informował o: