W ostatnim czasie w życiu Borysa Szyca wiele się dzieje. Niedawno aktor podzielił się radosną nowiną o ślubie ze swoją partnerką Justyną Nagłowską, a ponadto para spodziewa się także dziecka. Widać, że powodów do uśmiechu w rodzinie Szyca nie brakuje.

Zmiany w życiu Borysa Szyca

Borys Szyc na koniec roku postanowił podzielić się na Instagramie pięknym zdjęciem ze ślubu, pod którym napisał wzruszający post. Widać po nim, że aktor jest bardzo szczęśliwy, a ostatni rok był dla niego szczególnie wyjątkowy.

Jak wiadomo nie tylko wziął ślub, ale też wkrótce spodziewa się narodzin pierwszego wspólnego z Justyną dziecka. W ostatnim wpisie zdradził, że będzie to chłopiec! Aktor ma jeszcze 15-letnią córkę z poprzedniego związku.

-„Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna.”- napisał aktor pod postem.

Borys Szyc wybrał się z ukochaną na romantyczny spacer

Jak widać, parę czekają poważne zmiany w życiu prywatnym. Opieka nad dzieckiem jest pięknym, ale także dość ciężkim wyzwaniem. Dlatego przed pojawieniem się malucha, rodzina Szyca postanowiła wybrać się na upragniony wypoczynek.

Borys Szyc wybrał się z ciężarną ukochaną nad morze do Sopotu. Widać, że szum morskich fal i chłodny powiew wiatru im służy. Na zdjęciach wyglądają na bardzo szczęśliwych. Już niedługo we wspólnych spacerach będzie im towarzyszył upragniony syn.

Może zainteresuje Cię to: TOMASZ LIS NIE WYGLĄDA JUŻ TAK SAMO. DŁUGOTRWAŁY POBYT W SZPITALU ZBIERA SWOJE ŻNIWO

Zobacz także: KSIĄŻĘ KAROL JEST POWAŻNIE CHORY. LEKARZE NIE DAJĄ MU NAWET ROKU. CO MU JEST?

Portal "Życie" poleca: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI PRZESZEDŁ KOLEJNĄ OPERACJĘ. NIESTETY, W TRAKCIE POJAWIŁY SIĘ KOMPLIKACJE. JAK CZUJE SIĘ AKTOR