Kim jest fryzjer i gdzie strzyże się były prezydent

Lech Wałęsa mimo swojego wieku nie odpoczywa od obowiązków. Wciąż dobrze zarabia na wykładach, udziela wywiadów oraz prelekcji, uczestniczy w zagranicznych wyjazdach i spotkaniach. Znalazł jednak trochę czasu dla siebie. Przywódca „Solidarności” wrócił niedawno z sanatorium, gdzie relaksował się przy różnych zabiegach, zaczął uprawiać nordic walkining, do tego za sprawą diety nieco schudł i zadbał o wygląd zewnętrzny.

O legendzie można powiedzieć wszystko, ale nie to, że o siebie nie dba. Były prezydent pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych swoją nową fryzurą. Jak się okazuje, Wałęsa wcale nie odwiedza znanych stylistów, których usługi kosztują krocie. Nie spotkamy go również w pełnych gwiazd eleganckich salonach fryzjerskich. O przycinanie siwych już włosów byłego przywódcy od lat dba bowiem niezmiennie ten sam fryzjer, a zamiast ociekających luksusem wnętrz panowie organizują salon w domu prezydenta. Lusterko postawione na biurku, stary wygodny fotel w gabinecie i klasyczna maszynka w rękach doświadczonego, zaprzyjaźnionego fryzjera.

„Nie zadzieraj z fryzjerem, on i tak zrobi swoje” – podpisał zdjęcie były prezydent.

Choć Wałęsa pochwalił się już kiedyś zdjęciami z tym samym fryzjerem, to miało to miejsce w 2011 roku. Śmiało można stwierdzić, że były prezydent dba o siebie, ale i nie przesadza na punkcie swojego wyglądu:

„I fryzjer od czasu do czasu” – podpisał kilka zdjęć na Facebooku Wałęsa.

Lech Wałęsa jak sam napisał, jest zadowolony z efektu końcowego. Internauci natomiast chwalą go za dobrą prezencję i dbanie o siebie. Metamorfoza byłego prezydenta ma też na pewno związek ze zbliżającymi się ważnymi uroczystościami. W najbliższych dniach legendarny przywódca „Solidarności” weźmie udział w kolejnej rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych, a już w sobotę do kościelnego kobierca poprowadzi jedną ze swoich córek.

Warto sobie przypomnieć: LECH WAŁĘSA W SZPITALU. NOWE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA BYŁEGO PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał: LECH WAŁĘSA POINFORMOWAŁ KONKRETNIE KIEDY WYBIERA SIĘ NA TAMTEN ŚWIAT. ZASKAKUJĄCY WYWIAD BYŁEGO PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał również o: KSIĄŻE KAROL JEST POWAŻNIE CHORY. LEKARZE NIE DAJĄ MU NAWET ROKU