Joanna Koroniewska nie ukrywa, że prowadzenie Instagrama to jedna z jej pasji. Gwiazda regularnie zamieszcza na nim swoje zdjęcia, na których zawsze wygląda naturalnie i pełna radości. To pokazuje, jak wiele ma do siebie dystansu.

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu

Joanna Koroniewska jako jedna z niewielu gwiazd chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi codziennymi przemyśleniami.

W ostatnim czasie aktorka zamieściła zabawne zdjęcie bez makijażu i z potarganymi włosami. W ten sposób pragnie zainspirować innych do akceptowania siebie w naturalnej odsłonie.

Rozochocona Waszymi wczorajszymi komplementami wrzucam dziś całus z garderoby
- zaczęła swój opis pod zdjęciem.

Kiedyś pewna pani mi napisała, że muszę być bardzo pewna siebie skoro wrzucam zdjęcia TAKIEGO kalibru. Myślę, że odpowiedź jest inna. Po prostu. Moja ulubiona maksyma, zawsze najpierw po angielsku, w końcu niezła ze mnie poliglotka- #wealllookthesame w wolnym tłumaczeniu #wszyscywygladamytaksamo. 😂😂😂✌️Oczywiście KAŻDY w innym czasie i oczywiście każdy DLA KOGOŚ INNEGO rzecz jasna. 😂🤪✌️
- pisała gwiazda w dalszej części posta.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda namawia do pokazywania naturalnej siebie. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia bez makijażu.

Jaki jest sekret jej promiennej cery?

Joanna Koroniewska przyznała, że przywiązuje dużą wagę do dbania o cerę. Aktorka każdego wieczoru używa płynu micelarnego i żelu, a następnie tonizuje skórę.

Nie zapomina także o stosowaniu odpowiednio dobranych kremów do twarzy i pod oczy oraz serum. Dodatkowo raz w tygodniu stosuje oczyszczający peeling i maseczkę.

View this post on Instagram

Rozochocona Waszymi wczorajszymi komplementami wrzucam dziś całus 💋z garderoby !!❤️ Takie zdjęcie na #feed zobowiązuje. 😂😂🤪✌️Kiedyś pewna pani mi napisała, że muszę być bardzo pewna siebie skoro wrzucam zdjęcia TAKIEGO kalibru. Myślę, że odpowiedź jest inna. Po prostu. Moja ulubiona maksyma, zawsze najpierw po angielsku, w końcu niezła ze mnie poliglotka- #wealllookthesame w wolnym tłumaczeniu #wszyscywygladamytaksamo. 😂😂😂✌️Oczywiście KAŻDY w innym czasie i oczywiście każdy DLA KOGOŚ INNEGO rzecz jasna. 😂🤪✌️ Od jutra orka. 👊💪🎭 #garderoboweLOVE #aktorka #natural #staynatural #workingMUM #actress #keepsmiling #dowborybehappy #happyMUM #nofilter #nomakeup #nohairstyle #szczeżuja #happyactress #theatre #work #🙌

A post shared by Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) on

Fani chwalą aktorkę za poczucie humoru i dystans do siebie

Wesołe zdjęcie aktorki bardzo spodobało się jej obserwatorom. Od razu pod zdjęciem pojawiło sie mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym między innymi od jej koleżanek z branży.

Nektórzy fani stwierdzili, że Joanna Koroniewska wygląda bardzo korzystnie w takiej naturalnej wersji niż kiedy się wystroi. Inni chwalili gwiazdę za to, że ma wiele dystansu do siebie.

Pani@joannakoroniewska rzadko coś komentuję,tym razem się nie powstrzymam??kwintesencja kobiecości,dobrego uśmiechniętego"ludzika", czy makijaż, czy nie zawsze podziwiam za prawdziwość?

Super fryz💕💕

No i szalej piękna 👌 świat z wariatami jest tylko coś wart 💖 dystans do siebie to atut nie hańba... A śmiem mówić że takich pozytywnych wariatów nadal jest za mało, wtedy było by pięknie 😁

Podobnie wyglądam rano 😁
- pisali fani.

Porostu trzeba kochać siebie 🍀👍 i nie oszukiwać innych 😉
- podsumował jeden z obserwatorów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzą swój kanał na YouTubie

Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem postanowili stworzyć swój własny kanał na YouTubie - "Dowbory be happy". Początkowo myśleli o tematyce sportu lub DIY. Ostatecznie jednak zdecydowali się, że będą dzielić się z innymi swoim poczuciem humoru.

Mamy dwie córki, mamy dom, drzewo, samochód, a teraz chcemy też mieć swój kanał na YouTubie
- śmiali się strartując ze swoim kanałem.

W publikowanych filmikach para przedstawia rzeczywistość z dystantem i dużą porcją humoru.

Może zainteresuje Cię to: KORONIEWSKA KONTRA DOWBOR. W SIECI POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY FILMIK Z UDZIAŁEM PARY. "DOWBORY BE HAPPY"

Polecamy także: MACIEJ DOWBOR DOGRYZA ŻONIE. W OBRONIE STANĘŁA TEŚCIOWA AKTORKI

Portal "Życie" informował o: KOLEJNY POLSKI AKTOR IDZIE W ŚLADY STRASBURGERA. MA 74 LATA I WŁAŚNIE ZOSTAŁ OJCEM