Paweł Królikowski w ostatnim czasie nie pojawia się zbyt często w telewizji. Powód jest bardzo poważny, ponieważ aktor zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

U artysty już kilka lat wcześniej wykryto tętniaka mózgu. Na początku wydawało się, że to nic takiego i szybko wróci do pełnego zdrowia.

Przez pewien czas Królikowski nie przywiązywał nawet większej wagi do swojego stanu zdrowia. W końcu jego żona namówiła go, aby wykonał badania. To właśnie wtedy okazało się, że to poważna choroba.

Nawrót choroby u Pawła Królikowskiego

Kiedy zdiagnozowano u Pawła Królikowskiego tętnika mózgu, lekarze nie tracili ani chwili. Taki stan jest poważnym zagrożeniem życia, dlatego trzeba bardzo szybko podjąć odpowiednie kroki.

Cztery lata temu wykonano u aktora zabieg. Na szczęście wszystko przebiegło prawidłowo. Paweł Królikowski nie krył wtedy ogromnej wdzięczności do lekarzy, którzy przeprowadzali operację.

Niestety krótko przed świętami media obiegła informację, że artysta ponownie trafił do szpitala z powodu nawrotu objawów. Choć lekarze oceniają jego stan zdrowia jako stabilny, to nie wiadomo co dalej z jego karierą.

Gwiazdor serialu "Ranczo" straci pracę?

Paweł Królikowski od wielu lat występuje w serialu "Ranczo" emitowanym na TVP, a także zasiada w jury popularnego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" na Polsacie.

Mimo, że póki co nie podano żadnej oficjalnej informacji, to media sugerują, że producenci programu rozglądają się już za następcą.

Wśród potencjalnych kandydatów znajduje się wiele popularnych nazwisk, takich jak Bartłomiej Kasprzyk, Adam Strycharczuk czy Kazimierz Mazur. Według najnowszych informacji, pierwszy z nich odmówił udziału w produkcji.

Poza pomysłem zastąpienia Pawła Królikowskiego, pojawiła się także propozycja, aby na ten czas pozostawić jurorów w zmniejszonym składzie. Wolne miejsce czekałoby wtedy na powrót aktora do programu.

W taki sposób wcześniej postąpili twórcy programu w przypadku Michała Malitowskiego. Gwiazdor na pewien czas zawiesił swój udział ze względu na problemy z depresją.

Z tego co wiadomo, producenci programu dużo bardziej woleliby jednal znaleźć kogoś nowego na miejsce aktora "Ranczo".

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos

Katarzyna Skrzynecka odkąd dowiedziała się o stanie zdrowia kolegi, przez cały czas trzyma za niego mocno kciuki. Artystka podkreślała wtedy, że wszyscy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" czekają na jego powrót.

Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - zdradziła w rozmowie z Super Expressem
- zdradziła Katarzyna Skrzynecka.

W najbliższych dniach mają już ruszyć zdjęcia do kolejnej edycji. Wciąż nie wiadomo jednak, czy Paweł Królikowski pojawi się w produkcji. Aktor w dalszym ciągu znajduje się w szpitalu.

Zobacz także: BLISCY PRACOWNICY AKTORA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA JEGO POWRÓT. ŻONA ARTYSTY ZDRADZA SZCZEGÓŁY JEGO AKTUALNEGO STANU ZDROWIA

Może zainteresuje Cię to: RAFAŁ KRÓLIKOWSKI JEST MOCNO DOTKNIĘTY STANEM ZDROWIA SWOJEGO BRATA. TO WPŁYWA NA CAŁE JEGO ŻYCIE

Portal "Życie" informował o: MINISTERSTWO PODAŁO SZEŚĆ TERMINÓW WYPŁAT TRZYNASTEK. POLACY DOSTANĄ MNIEJ NIŻ MYŚLĄ