Paweł Królikowski nie spędził świąt z rodziną. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala. Jego problemy ze zdrowiem zaczęły się już cztery lata temu. Wówczas mężczyzna zgłosił się do lekarza z ogromnym bólem głowy. Wkrótce okazało się, że aktor ma tętniaka mózgu.

Aktor natychmiast trafił na stół operacyjny. Musiał poddać się skomplikowanej operacji. Po krótkiej rehabilitacji stanął jednak na nogi i wrócił do pracy. Kiedy życie powoli wracało do normy, aktor ponownie trafił do szpitala.

Pierwsze informacje dotyczyły jego pobytu na oddziale neurochirurgii. Nie wiadomo jednak, jaka była dokładana przyczyna hospitalizacji. Niedawno "Fakt" informował, że na aktora czeka długa rehabilitacja w Niemczech.

Aktor nie komentował swojej choroby. Przed Bożym Narodzeniem pojawiło się od niego jedynie kilka słów:

„Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie”

Żona aktora opowiedziała o jego stanie zdrowia

O stan zdrowia męża martwi się żona - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która ostatnio odniosła się do choroby aktora. Jak podaje portal "Pikio.pl" kobieta zdradziła, że życiu Pawła Królikowskiego już nic nie zagraża, jednak nadal nie opuścił on szpitala.

"Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem."

Nie wiadomo, jak długo aktor będzie przebywał w placówce. Wszystko wskazuje na to, iż jego powrót do obowiązków zostanie odłożony w czasie. Miejmy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia.

Przypomnij sobie o: RAFAŁ KRÓLIKOWSKI JEST MOCNO DOTKNIĘTY STANEM ZDROWIA SWOJEGO BRATA. TO WPŁYWA NA CAŁE JEGO ŻYCIE

Jak informował portal "Życie": JULIA WIENIAWA WZIĘŁA ŚLUB? NA JEJ ZDJĘCIU FANI ZAUWAŻYLI OBRĄCZKĘ

Portal "Życie" pisał również: PILNE SPOTKANIE PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY I POLSKIEGO RZĄDU. W JAKIM CELU ZEBRAŁA SIĘ RADA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO