Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas świąt bardzo dużo czasu spędziła w szpitalu. 55-letnia aktorka drży o zdrowie męża. Poza szpitalem w ostatnim czasie modliła się za Pawła Królikowskiego.

58-letni Paweł Królikowski przebywa w szpitalu. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, bardzo się o niego martwi. Gdy przy szpitalnym łóżku aktora zastępują ją dzieci, pani Małgorzata wraca do domu, by utrzymać go w czystości, dodatkowo próbuje pogodzić swoje życie z wypełnianiem zawodowych obowiązków.

Jak podaje Fakt, obecnie stan Pawła jest już unormowany. Czeka go rehabilitacja. Królikowski najprawdopodobniej będzie dochodził do siebie w Niemczech.

Choroba Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski to popularny polski aktor, którego życie kilka lat temu wywróciło się do góry nogami. Mężczyzna zgłosił się do lekarza z ogromnym bólem głowy. Wkrótce okazało się, że Paweł Królikowski ma tętniaka mózgu.

Aktor natychmiast trafił na stół operacyjny. Musiał poddać się skomplikowanej operacji. Po krótkiej rehabilitacji stanął jednak na nogi i wrócił do pracy. Wydawało się, że najgorsze już za nim.

Niestety niedawno choroba powróciła. Mężczyzna ponownie musiał oddać się w ręce chirurgów. Od tamtej pory z głowy Pawła Królikowskiego nie znika nakrycie. Aktor zakrywa czapką blizny po skomplikowanej operacji czaszki.

Niestety problemy zdrowotne nie opuszczają Pawła Królikowskiego. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość, że aktor ponownie trafił do szpitala.

„Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie” – komentował aktor.

Przypomnij sobie o… MACIEJ MUSIAŁ SPĘDZIŁ SYLWESTRA W TOWARZYSTWIE TAJEMNICZEJ DZIEWCZYNY. CZY TO JEGO NOWA PARTNERKA

Jak informował portal Życie: KOBIETA ROZGNIEWAŁA PAPIEŻA FRANCISZKA. UDERZYŁ JĄ W RĘKĘ, ABY UWOLNIĆ SIĘ Z UŚCISKU. TERAZ PRZEPRASZA ZA SWOJĄ REAKCJĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNA ZMIANA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO. PIESZY BĘDZIE MIAŁ PIERWSZEŃSTWO NIE TYLKO NA PASACH